• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Classic 6 - diskuse nastavení

beware of plebs

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Pokud sis nebyl jistý nastavením světa, mohl jsi napsat zprávu na support nebo se zeptat zde na herním fóru. My jsme oznámili paladina se zbrojnicí, což také v nastavení světa je.
Sem tu jediný, kdo vidí jak se snaží tenhle chlapec totálně nesmyslně okecávat jejich chybu? Sám nastavovatel světa si nebyl jistý tím, co nastavuje. Dokonce si myslel, že nastavuje verzi, kde je nový předmět pro katapulty. :)))) Takže kdybych si napsal předem na support, bude mi řečeno, že budou nové předměty a ne ty staré. Tak si v týmu udělejte pořádek. Naschledanou u další vaší chyby č. 7632
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nebo jsi jediný, kdo neumí podle popisu rozeznat, o jaký systém paladina jde - doporučuji navštívit nápovědu.

V nastavení světů to bývá popsáno takto:
PaladinAktivní, lze vylepšit dovednosti.
PaladinAktivní, předměty je možné nalézt.
PaladinAktivní, předměty je možné nalézt. Předměty jsou vylepšeny.
PaladinAktivní, bez předmětů
PaladinNeaktivní
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Já si zahrál dobře, pokatoval jsem a zkazil jsem hru několika hráčům, a teď se tam můžou měsíce potit a nervovat, ale beze mě :-D
 

beware of plebs

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Nebo jsi jediný, kdo neumí podle popisu rozeznat, o jaký systém paladina jde - doporučuji navštívit nápovědu.

V nastavení světů to bývá popsáno takto:
PaladinAktivní, lze vylepšit dovednosti.
PaladinAktivní, předměty je možné nalézt.
PaladinAktivní, předměty je možné nalézt. Předměty jsou vylepšeny.
PaladinAktivní, bez předmětů
PaladinNeaktivní
Totálně nesmyslná reakce s nefungujícím odkazem v příspěvku. Až příště přijdeš na něco reagovat, přečti si dopředu o čem je konverzace. Předměty se dělí na Nové a Staré. Pan Kubina nastavil ty staré s domněním, že nastavuje tu verzi, kde katapulty bojují 10x silněji v obraně. Bohužel se zmýlil. Před startem světa nikde nebylo zveřejněněno, jaká verze předmětů bude na classic světě. Čili vlastně ani žádnou chybu neudělal, protože dopředu nezveřejnil jaké předměty budou. Snad jsem to pro pleby jako si ty dostatečně vysvětlil, takže nějaký popis paladinů v nastavení světa si nech pro sebe, protože byla řeč o Nových/Starých předmětech a ne o tom jestli bude paladin aktivní nebo neaktivní a nebo jestli bude mít na hlavě čepici z alobalu. Děkuji
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
@Biblos je hezké, jaký jsi intelektuál a vždycky když nevíš, podíváš se do manuálu, do bible, svaté knihy.
Bohužel jsi mimo mísu a my neustále rýpeme jen do toho, že pro vás je obecně složité nastavit herní kolo. Pochopil bych, kdybyste se hrabali v jaderném reaktoru či pracovali s urychlovačem částič, ale admin tým může herní kolo nastavit v hostovacím přístupu a nemusí to hráčům zveřejnit a mohou si s tím vyhrát.
Mě to nepřestane fascinovat, dneska mi přijde informace, že hra existuje dvacet let, já u toho sedím 15 let a rok co rok žasnu nad tím, jak je pro lidi složité nastavit herní kolo, o to horší je, že ty stejný lidi mají dozorovat nad hráči.

Ty jako zasloužilý veterán jistě víš, že jsou dva druhy zbrojnice stará a nová a každá má to své a že nejlepší zbrojnice je ta, která má ohně s 10násobkem obrany a je to něco, co udělá hru opravdu zajímavou a složitou, což se na classic serveru hodí a udělá to opravdu hru jedinečnou.
Ta druhá zbrojnice je dobrá k začátku, do deseti vesnic, potom to nemá vůbec efekt, maximálně u špehů, že vidí jednotky a budovy jinak ve finálně to je jako kdyby to tam nebylo.

Přepiš si to prosím na zasloužitý trouba nebo mamlas, protože veterán k tobě opravdu nejde.✔️
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Totálně nesmyslná reakce s nefungujícím odkazem v příspěvku. Až příště přijdeš na něco reagovat, přečti si dopředu o čem je konverzace. Předměty se dělí na Nové a Staré. Pan Kubina nastavil ty staré s domněním, že nastavuje tu verzi, kde katapulty bojují 10x silněji v obraně. Bohužel se zmýlil. Před startem světa nikde nebylo zveřejněněno, jaká verze předmětů bude na classic světě. Čili vlastně ani žádnou chybu neudělal, protože dopředu nezveřejnil jaké předměty budou. Snad jsem to pro pleby jako si ty dostatečně vysvětlil, takže nějaký popis paladinů v nastavení světa si nech pro sebe, protože byla řeč o Nových/Starých předmětech a ne o tom jestli bude paladin aktivní nebo neaktivní a nebo jestli bude mít na hlavě čepici z alobalu. Děkuji
Reakce, která je založena na skutečnostech. Pokud se podíváš např. na nastavení světa 33 (zde), je tam uvedeno, že paladin může nacházet předměty a předměty jsou vylepšeny. Vždy, pokud se používaly nové předměty, byla v nastavení světa tato informace uvedena. Pokud tedy oznámíme, že svět je se zbrojnicí či předměty pro paladina - má se na mysli původní nastavení se starými předměty. Pokud se jedná o nové předměty, je tam vždy k tomu tento dodatek.

My jsme nikde nezveřejnili, že se jedná o nové předměty. Nebo snad ano?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
@Biblos

Ty jako zasloužilý veterán jistě víš, že jsou dva druhy zbrojnice stará a nová a každá má to své a že nejlepší zbrojnice je ta, která má ohně s 10násobkem obrany a je to něco, co udělá hru opravdu zajímavou a složitou, což se na classic serveru hodí a udělá to opravdu hru jedinečnou.
Ta druhá zbrojnice je dobrá k začátku, do deseti vesnic, potom to nemá vůbec efekt, maximálně u špehů, že vidí jednotky a budovy jinak ve finálně to je jako kdyby to tam nebylo.
A ty, takový znalec hry, jsi to z těch zkopírovaných popisů nepoznal, která zbrojnice je která? A ani jsi nepoznal, že popis nastavení paladina na DK fóru se mírně liší od popisu v nastavení světa, na které lze přejít z hlavní stránky hry? Přesto ale je z obou popisů naprosto zřejmé, zda jde o zbrojnici s původními nebo vylepšenými předměty.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Já se dohadovat nebudu, zvykl jsem si, že support má vždy pravdu a když nemá tak platí pravidlo číslo jedna, že pravdu má.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já myslím, že jsem to jasně vysvětlil. Pokud si hráč zkontroluje předchozí nastavení, tak platí to, co jsem psal. Ale nemusíte se bát, určitě i vylepšené předměty se zbrojnicí na některý z příštích Classic světů přichystáme, když je po tom taková sháňka. :)
 

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Další Classic prosím na podzim, přeci jen komu se chce přes léto hrát. Já už se na ty kluky těším, jak zase bude celý svět brečet jak podvádím a bude se muset spojovat a pomlouvat všude, kde to půjde :D. A bez předmětů ideálně, pak narazím na troubu co náhodou chytnul katy a nebude to hezké. Každý na Classicu má stejné startovní podmínky, tak to netřeba tímto kazit. Méně barbarek, více boje!!!
 
Nahoru