• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
myslim ze mytus samotnych dusi putujucich niekam sa zrodil davno...ludska mysel bola cimsi uzasnym neuveritelnym, to co v nej vznikalo bolo krasne, pre ludi bolo cosi nepochopitelne, ze by proste "zmizla"...myslim ze pred smrtou clovek casto ma halucinacie etc...ale ako mozu ludia tvrdit ze kracali tunelom za svetlom a pri tom byt zivi?ako mozu tvrdit ze si duchovia a zaroven zit?Teoria boha je tiez zvlastna...zije starec s bielou tvarou a mudrym pohladom v oblacikoch...vidi vsetky nase skutky, ciny a myslienky, a tak spisal na dvoch kamennych tabuliach pravidla, ktore mame ich dodrzivat, inak nas hodi do pekla kde sa budeme skvarit a trpiet do konca svojho zivota(dusa ktora citi bolest?wtf?)...ale stale nas miluje..miluje vsetkych ludi na svete, ale zeny su koli prvotnemu hriechu bohom potrestane etc...smrt je len smrt...nic viac ani menej..


Velmi dobra uvaha...takto som to nebral
 

DeletedUser6553

Guest
Viete čo bude po smrti? To čo bolo pred narodením, nič :pardon
 

DeletedUser

Guest
off topic ale chcem napisat ze by som nerad urazil kohokolvek kto veri v boha...viera v boha je vynikajuca idea ktora dava ludom vzor(jesus) dokonaleho spravania, dokonaleho cloveka ktory sa pokusaju dosiahnut a dava im silu do zivota...je omnoho lepsie verit ze ked umriem, pojdem do oazy pokoja ako byt natolko realista upaty na vedecke fakty(priklad - ja) ze cakam len na to ze zmiznem...vieru neodsudzujem, a ak tu je nejaky veriaci tak urcite pochopi ze hovorim o cinoch cirkvi a nie o viere(cirkev = banda chlapov co predavaju odpustky)...
 

DeletedUser

Guest
tunelom za svetlom a pri tom byt zivi?ako mozu tvrdit ze si duchovia a zaroven zit?


má to jednu vadu fyzická podoba přeci zůstane ale kxdyž seš na pokraji smrti duše se přenese do toho tunelu či co tam bude.
 

DeletedUser

Guest
To neříkej. Vždycky si na tebe někdo vzpomene. Já si na tebe budu pamatovat vždycky. O takové blbosti jako sebevražda ani neuvažuj.

Blbost? Ne. Poslední dobou by to bylo vysvobození. Vzpomenou si jen úřady, kterým dlužím pojištění. Žádná škoda bezdomovce jako jsem já. Sám je odsuzuješ a pohrdáš jimi a já nejsem jiná než ostatní asociálové. Smrt by pro mne byla vysvobozením v bezvýchodné situaci. Nic víc. Ale proč se tady rouhat. Každej tam musíme, jen vy to berete trochu romantičtěji.
 

DeletedUser

Guest
Blbost? Ne. Poslední dobou by to bylo vysvobození. Vzpomenou si jen úřady, kterým dlužím pojištění. Žádná škoda bezdomovce jako jsem já. Sám je odsuzuješ a pohrdáš jimi a já nejsem jiná než ostatní asociálové. Smrt by pro mne byla vysvobozením v bezvýchodné situaci. Nic víc. Ale proč se tady rouhat. Každej tam musíme, jen vy to berete trochu romantičtěji.
NE nikdy na sebevraždu nepomýšlej opravdu je to ta největší blbost kterou můžeš udělat:wall:mad:angry.myslíš si že když se zabijješ že to je východ??neni a navic sebevražda je trestný čin.tak se snaž užít si života:thumb
 

DeletedUser

Guest
tunelom za svetlom a pri tom byt zivi?ako mozu tvrdit ze si duchovia a zaroven zit?


má to jednu vadu fyzická podoba přeci zůstane ale kxdyž seš na pokraji smrti duše se přenese do toho tunelu či co tam bude.

a kto o tom rozprava?mrtvi?co je dusa?tvoje emocie?dusa je natolko abstraktny pojem ze o jej existencii sa da hovorit len ako o nasom svedomi, ktore zmizne spolu s nami a hovorit o tom co sa s nou po smrti stane('ale kxdyž seš na pokraji smrti duše se přenese do toho tunelu či co tam bude.") s takou urcitostou by som sa v zivote neodvazil...fyzicka podoba nas samotnych nezostane, s nasho tela sa stane bud popol alebo humus...no dusa nema ziadnu casticovu podstatu preto neexistuje, neda sa nou pohybovat ako vecou...ak boh existuje tiez asi nema vela spolocneho s kvarkami ci bozonmi...teda tato diskusia moze byt do objavenia podstaty dusi len vyjadrovanie osobneho nazoru kazdeho z nas :)

edit - btw o tom, co moze byt ten "tunel so svetlom na konci" som sa okrajom vyjadril tym ze ludia maju pravdepodobne pred smrtou halucinacie(neviem s urcitostou ale odkrveny mozog pravdepodobne skor sniva...), a cokolvek uvidia, sa neda povazovat ani za dostatocne pravdive aby sa to bralo ako fakt, ale nemozes to odhodit ako nieco co je klamstvo...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kolik hlav tolik názorů wicked:mocking:mocking..já nevim já přijdu do modelářského nebe a budu mít ty nejlepší tamygawy:cool:cool:cool.joo ady a co tvůj albatros
 

DeletedUser

Guest
NE nikdy na sebevraždu nepomýšlej opravdu je to ta největší blbost kterou můžeš udělat:wall:mad:angry.myslíš si že když se zabijješ že to je východ??neni a navic sebevražda je trestný čin.tak se snaž užít si života:thumb

Jaj proč to tady rozebírám? Ano, bylo by to pro mně východisko. Jestli to je trestný čin, tak to mám teda fakt pech. Užívat života? Mi ten život ukaž, pane chytrej. Prostě jsem tady úplně na houby - nadbytečná. A nebude trvat dlouho a skončím u popelnic. Gde je ten život? To se mi teda pěkně vyhnul obloukem. Já takhle žít nechci. A čekaj mně jen další problémy. Takže já to vidím jasně, jen se dost nerada vzdávám. Jen to určitě nenechám zajít do extrému...

Nesmyslnej topic. Za chvíli můžete debatovat o potratech...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jáá už radši mlčim .v životě se dá dělat spousta věcí.jenom se musí obevit co se dá dělat .
 
Nahoru