• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
Jo, dá se chcípat pomalu a dlouho a nebo rychle. Co jste zamysleli založením tohoto tématu? Jsou lidi, kteří na to prostě myslej.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Smrt může být vysvobození, avšak sebevražda je vždy prohra - prohra nad sebou samotným - nad vlastní psychikou, nad vlastním tělem a nad skutečným se smířením, kdo vlastně jste!

Je to zbabělé východisko, člověk si sám sobě nalhává, že sám sebe vysvobodí, ale přitom dozajista ví, že svůj zápas nad sebou prohrál...
 

DeletedUser

Guest
Já zastávám názor, že se člověk znovu narodí
myslíš reinkarnaci??jedna z těch možností co potom bude

azložením tohoto tématu sem sledoval jaký mate názor :1.Smrt samotnou2.kam myslíte že člověk přijde.3.co si o tom všem myslíte
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Smrt může být vysvobození, avšak sebevražda je vždy prohra - prohra nad sebou samotným - nad vlastní psychikou, nad vlastním tělem a nad skutečným se smířením, kdo vlastně jste!

Je to zbabělé východisko, člověk si sám sobě nalhává, že sám sebe vysvobodí, ale přitom dozajista ví, že svůj zápas nad sebou prohrál...

Souhlasím, sebevražda je špatná
 

DeletedUser

Guest
Nesmysl. Naopak jsem pro zavedení eutanazie - spoustě lidem by pomohla!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
BEST.IA: Aby lidé začali vydělávat na smrti jiných? Nikdy!
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím. Je to pak jak vražda a musíš s tím žít celý život, ty by si toho byl schopen???????
 

DeletedUser

Guest
Kdybych byla zajištěná, měla kamarády, rodinu, zaměstnání,... tak bych určitě na to nahlížela jinak. Ale když vím, že jsem fakt na dně - nic nemám, ani žádný příjem, tak já se jen těžko budu začleňovať do společnosti. Už teď vím, že to SAMA nezvládnu - nedokážu to. A co mám dělat, když nechci na zimu skončit na ulici? Nechat se sebrat? Vy jste zajištění, nemáte a nevíte co to sou existenční problémy. Dobrovolná smrt je jedním východiskem. Na tom nic špatného nevidím, pokud teda zrovna někdo nechce skočit pod metro nebo vlak. To je hnus.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za vyjadřování k tvé osobě jako mužské.

To co píšeš má logiku, ale bavil jsem se o tom, jestli by si byla schopná toho člověkam zabít, o to mi jde a pak s tím celý život žít.
 
Nahoru