• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Co si myslíte o smrti

DeletedUser

Guest
BEST.IA: Aby lidé začali vydělávat na smrti jiných? Nikdy!

Nechápeš pojem eutanazie. Znala jsem člověka, který trpěl takovými bolestmi, až každý den prosil o smrt... Ten člověk byla moje máma - umírala dva roky a nemohla se ani pohnout. Pro ni by to bylo vysvobozenim.
 

DeletedUser

Guest
Nechápeš pojem eutanazie. Znala jsem člověka, který trpěl takovými bolestmi, až každý den prosil o smrt... Ten člověk byla moje máma - umírala dva roky a nemohla se ani pohnout. Pro ni by to bylo vysvobozenim.
To je mi líto, ale i tak bych s tím nesouhlasil :(
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za vyjadřování k tvé osobě jako mužské.

To co píšeš má logiku, ale bavil jsem se o tom, jestli by si byla schopná toho člověkam zabít, o to mi jde a pak s tím celý život žít.

Já osobně? Ne, proč taky. Nebo si myslíš, že třeba operateři na sálech neřešej tuto otázku?
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto Tvé matky. Přesto s Tebou ale musím nesouhlasit. I když jsem ateista, řeknu Ti to takhle "Možná máš život jen jeden, tak se ho snaž co nejlépe prožít." Sebevražda je škoda, nemyslíš ? V případě Tvé matky to ale byl jiný případ, tam s tebou musím souhlasit.
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto Tvé matky. Přesto s Tebou ale musím nesouhlasit. I když jsem ateista, řeknu Ti to takhle "Možná máš život jen jeden, tak se ho snaž co nejlépe prožít." Sebevražda je škoda, nemyslíš ? V případě Tvé matky to ale byl jiný případ, tam s tebou musím souhlasit.
Je to veliký problé, trápí se, ale, mám ji nechat usmrtit?????? Nevím jak bych se k tomuto problému postavil. :(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nechápeš pojem eutanazie. Znala jsem člověka, který trpěl takovými bolestmi, až každý den prosil o smrt... Ten člověk byla moje máma - umírala dva roky a nemohla se ani pohnout. Pro ni by to bylo vysvobozenim.

Ne, to ty jsi mne nepochopila, já nejsem proti eutanazii, ba naopak! Eutanazie je způsob jak svůj život bezbolestně vzdát, ale aby se z toho stalo řemeslo, na kterém budou vydělávat jiní lidé, s tím zásadně nesouhlasím.

Ve Švýcarsku* existuje firma, která poskytuje eutanazii. Proti tomu nic nemám, ale aby se za vlastní zabití zaplatilo dohromady 150.000 Kč je trochu přehnané. Firma se brání tím, že všechny peníze jdou na vše okolo toho, ale přeci jen si myslím, že je to jen způsob jak vydělávat nad zoufalstvím jiných lidí...


*Švýcarsko je myslím jedinou zemí v Evropě, kde je legální eutanazie i pro lidi zahraniční klienty, ale vždy se eutanazie jakéhokoliv člověka provádí jenom v případě, že je člověk opravdu nemocný a nemá jiné východisko.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš, že bych se ji teď mohla podívat do obličeje a říct ji: sorry, prostě už nemohu dál? Nevím co dělat, sem v koncích? Já vím, co mně čeká. Nemám hezký vyhlídky. Za půl roku do mně bude někdo kopat někde na nádraží. Chci se tomu vyhnout. Je to daleko složitější, než to vypadá. Někdo namítne, si najdi práci... Jo, fajn. Trvalo mi půl roku, než jsem si pořídila životopis a výpis. Ani nevím, jestli mám všechny papíry. Asi ne. Stejně pochybuji, že by mně někde zaměstnali. Jsem ztracená existence. Už jen čekám na to jedno a je mi zcela šumák kdy to přijde. Hele, kdyby si tohle řekl každej bezdomovec, tak byste měli čisto. Tak nevím, co řešíš.
 

DeletedUser

Guest
Myslíš, že bych se ji teď mohla podívat do obličeje a říct ji: sorry, prostě už nemohu dál? Nevím co dělat, sem v koncích? Já vím, co mně čeká. Nemám hezký vyhlídky. Za půl roku do mně bude někdo kopat někde na nádraží. Chci se tomu vyhnout. Je to daleko složitější, než to vypadá. Někdo namítne, si najdi práci... Jo, fajn. Trvalo mi půl roku, než jsem si pořídila životopis a výpis. Ani nevím, jestli mám všechny papíry. Asi ne. Stejně pochybuji, že by mně někde zaměstnali. Jsem ztracená existence. Už jen čekám na to jedno a je mi zcela šumák kdy to přijde. Hele, kdyby si tohle řekl každej bezdomovec, tak byste měli čisto. Tak nevím, co řešíš.
Asi tě trošku nechápu, sebelítost???
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Netvrdím, že najít si práci je jednoduché, nestačí totiž jenom chtít, ale opravdu pro to něco udělat. Když člověk opravdu zvedne zadek ze židle, napsání životopisu s vytisknutím má do jednoho dne (počítám v případě, že nemá doma tiskárnu, jinak je to otázkou několika minut...).

Povím ti jednu věc, pokud se podíváš do zrcadla a řekneš si: "Jsem ztracená existence!" V tom případě ano, jsi ztracená existence! Ale pokud se do toho zrcadla podíváš a řekneš si: "Udělám všechno proto, abych se sebou něco udělala, budu úspěšná žena, přestanu snít o svém životě, začnu žít své sny!" Tak okamžitě změníš celý úhel pohledu.

Škoda, že se neznáme osobně, otevřel bych ti oči a pomohl věřit v sebe samotnou...
 

DeletedUser

Guest
Netvrdím, že najít si práci je jednoduché, nestačí totiž jenom chtít, ale opravdu pro to něco udělat. Když člověk opravdu zvedne zadek ze židle, napsání životopisu s vytisknutím má do jednoho dne (počítám v případě, že nemá doma tiskárnu, jinak je to otázkou několika minut...).

Povím ti jednu věc, pokud se podíváš do zrcadla a řekneš si: "Jsem ztracená existence!" V tom případě ano, jsi ztracená existence! Ale pokud se do toho zrcadla podíváš a řekneš si: "Udělám všechno proto, abych se sebou něco udělal, budu úspěšná žena, přestanu snít o svém životě, začnu žít své sny!" Tak okamžitě změníš celý úhel pohledu.

Škoda, že se neznáme osobně, otevřel bych ti oči a pomohl věřit v sebe samotnou...
Něco na tom bude.
 
Nahoru