• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

DeletedUser35385

Guest
Terajšie MS nemám ako pozerať. Kedže v Nemecku mi neide TV a net mám iba na Fb a pod. Slabý net. Kedže nám tu na ubitovni nezariafili wifi. Mám iba kupenu sim kartu:cry
 

DeletedUser37060

Guest
nepanikár, zatiaľ je to 2:1 pre Slovensko :D po druhej tretine.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
Tak klikař Jágr to zachránil :D Inak 2:3pp pre Český národný tým :D
 

DeletedUser33829

Guest
Kvítku, nějak máš guláš ve státech, nebo v hokeji. Ale kdo dnes prohrál, tak to bylo Slovensko.;) Nevšiml jsem si, že by hrála Morava, nebo že by Habrton fandil Moravě.;)

Jen tak na okraj, tým, kde byli Moravané vyhrál.:p
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Shedde...brouciku...
Ty mas asi vypnute zobrazovani podpisu. Jen pro tve info tam ma Habrton napsano "Morava fandi Slovensku".
Tak ted zapijim vasi prohru.
Ale inak zas a opet je to jen ma reakce na prispevek napsany nekym kdo se nenachazi na uzemi Cech....... Jinak bych si ho s radosti rada odpustila.
 

DeletedUser35385

Guest
A ja prvý zápas toto derby svk-cze nevidel. A nebudem ani další zápas vidieť a ani další, další a ani ten zatím. Lebo nemám poriadní net. Nemám, nemám, nemám, nemám. Som zúfalí prečo práve ja nemôžem vidieť MS v hokeji. Nie:cry:cry
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde...brouciku...
Ty mas asi vypnute zobrazovani podpisu. Jen pro tve info tam ma Habrton napsano "Morava fandi Slovensku".
Tak ted zapijim vasi prohru.
Ale inak zas a opet je to jen ma reakce na prispevek napsany nekym kdo se nenachazi na uzemi Cech....... Jinak bych si ho s radosti rada odpustila.
Kvítku, nemám zborazování podpisů vypnuté.;)
Tak dle Habrtona Morava fandi Slovensku a má tam dokonce odkaz na FB, ale to znamená, že Morava je Slovensko?:scratch Fandit někomu je jedna věc, ale to jsem netušil, když někomu fandím, že se tedy stávám celkem jeho území, a že tedy Morava je Slovensko, nebo část Slovenska?:scratch
To bych si měl asi zajít změnit občanku, řidičák a vyměnit peníze.:D

Takže podruhé a naposledy: Morava vyhrála!;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
I když naše hra nebyla tak přesvědčivá, jsem rád, že se nám podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce. Věřím, že trenér Růžička trochu přeskupí formace a do dalších zápasů se budeme jen a jen zlepšovat.

Hodně štěstí našim hrdým bojovníkům, kteří bojují za naši vlast! :king
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Našim budu nadále fandit s vyjímkou boje proti Kanadě :D v tom případě je Kanada můj favorit tudíž nechápu co dneska šaškovali :scratch
 
Nahoru