• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Debata k MS v ledním hokeji 2014

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Habrtone, nevyhráli jen Čechy, ale Česká republika, tudýž Čechy, Morava a Slezsko.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Bude to určitě zajímavý zápas, jak Kanada tak Slovensko potřebuje vyhrát, doufám že se bude Slovákům dařit.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tondo měl by sis ten podpis upravit, to že ty fandíš Slovensku, (což nás ostatně fandí většina s vyjímkou vzájemných zápasů) ještě neznamená že žádný Moravák, na rozdíl od tebe nefandí Českému národnímu týmu, neměl by sis uzurpovat právo mluvit jménem všech ostatních.
 

DeletedUser27494

Guest
???

Co tam ti slovaci vyvadějí? Francie během 15 minut otočila skóre z 1 : 3 na 5 : 3 !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
no čo narobíš... aj kanada dokázala za posledné 2 minúty zmeniť v celku pekný výsledok na katastrofu...

ako po tomto hokeji sa stydím za slovenský hokej. To je neskutočná hanba čo tam predviedli naše "hviezdy"....
 

DeletedUser19189

Guest
Je to síce na mŕtvicu, jediné čo ma ako tak upokojuje je fakt, že sa to stalo tomuto výberu a nie starým tzv. ostrieľaným borcom.

Som zvedavý na vplyv tejto ohromnej kritiky čo sa teraz vznesie. Možno ešte budeme prekvapení.

Doplatili sme na nedisciplinovanosť a asi neskúsenosť, čo mňa dosť štve je vymyslené vylúčenie Ďalogu, po ktorom sa všetko zrútilo ako domček z kariet. Samozrejme koledovali sme si o to aj tak priveľmi aj bez tohto akože faulu.

Pán boh pomáhaj.
 

DeletedUser33829

Guest
Tondo měl by sis ten podpis upravit, to že ty fandíš Slovensku, (což nás ostatně fandí většina s vyjímkou vzájemných zápasů) ještě neznamená že žádný Moravák, na rozdíl od tebe nefandí Českému národnímu týmu, neměl by sis uzurpovat právo mluvit jménem všech ostatních.

Divím se, že si tam nenapsal Morava a Slezsko nejsou žádné Česko. To se hezky rýmuje a to skandovali v devadesátých letech.;)
 
Nahoru