• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k rozloučení.

DeletedUser33829

Guest
Hledat chybu umí každý.
Pracovat pro lidi za nic zase málokdo.

Takže děkujeme Soníku :)
:hi
Jsi mimo realitu. Za prvé Sonik.cz byl za svoji práci placený a za druhé na to, že je to, nebo byl donedávna vysokoškolák, tak se jednalo o velice luxusní brigádu. A jestli to nevíš, tak ostatní za to mají prémiové body a pokud s tím mají problémy, tak to nemusí sem psát, když kopu jiných věcí mi mažou, ale takový Biblos nebo Samuel Elánius by i od baráku za majiteli v reálu dopluli po řece a tam si můžou stěžovat. Tak jako nikomu nebrání se svých pravomocí vzdát, ale to by zase ztratili určité výhody a to ne, ne, to si raději postěžují, ale nic neudělají.;)

->Samuel Elánius: Na práci zadarmo je chválihodné, když někomu pomáháš, ale s hrou a dotazy ohledně hry poradí každý zkušený hráč, klidně já, konec konců radím mnoha lidem i těm které neznám, zbytek co dělá DK tým... však víme, jednalo by se o porušení pravidel.:D
 

DeletedUser

Guest
S ohledem na pravidla to s tebou nemohu a nebudu řešit zde. Od toho jsou tickety a osobní zprávy. Je od tebe nečestné a nesportovní pokud se pokoušíš o něco takového a zneužíváš k tomu tento topic. Nesvědčí to o tvé chytrosti, ale spíše vychytralosti. Zklamal jsi mě.:(
 

DeletedUser33829

Guest
S ohledem na pravidla to s tebou nemohu a nebudu řešit zde. Od toho jsou tickety a osobní zprávy. Je od tebe nečestné a nesportovní pokud se pokoušíš o něco takového a zneužíváš k tomu tento topic. Nesvědčí to o tvé chytrosti, ale spíše vychytralosti. Zklamal jsi mě.:(
Já tu nemůžu reagovat na spoustu věcí, to zrovna není spravedlivé. Ale teď to sem nepatří, když se tu pro hráče zveřejnilo, kolik lidí naráz končí.
 

DeletedUser

Guest
Diskuze k rozloučení...
Chtěla jsem se decentně rozloučit se Soníčkem...
Ale z toho co se děje teď, mě začíná docela mrazit na krku...
Napadá mne v souvislosti jen jedna otázka:

Máme se obávat zrušení CZ serveru ??????????

No, doufám že ne. Ale otázka je jak ustojíme toto mezi období bez admina a to do značné míry závisí na chování hráčů. Ale to je pouze můj osobní názor. Nemáme informace. Také se může stát, že 1.9. se ohlásí nový admin a bude vše běžet vesele dál. My prostě nevíme.:/


Já tu nemůžu reagovat na spoustu věcí, to zrovna není spravedlivé.
To tak prostě je, že se člověk nemůže vyjadřovat ke všemu a nebo musí volit určitou formu. Říká se tomu žít ve společnosti, v civilizaci nebo kultura chování. Tak to prostě je. Já si taky nemohu dovolit říci vedoucímu co si o něm myslím, když my krátí prémie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23226

Guest
Je mi velice líto odchodu Indigry a dalších. Soniku, byl jsi jeden z těch "přísnějších" supportérů, které jsem moc nemusel, ale zase jsem proti tobě nic neměl. Nicméně odchod zelího je pro mě takovou tragédií, že to asi oslavím :D

Indigře velice děkuji za práci, kterou udělala pro moji oblíbenou hru a přeji ji hodně štěstí do života.


Zároveň doufám, že se do vedení supportu nedostane člověk jako Bilbos. To bych pak zřejmě uvažoval o ukončení svého působení na této hře...
 

DeletedUser

Guest
Moc mě nenapadá jak správně položit otázku, ale proč sakra všichni končí?

Pokud je to opravdu myšleno vážně, tak mě celkem překvapuje ta lehkovážnost s kterou se spakuje velká část týmu bez toho, aby byla někým nahrazena a nějak rozumně předána jejich funkce.

Vždy jsem jednala s citem a dle svého nejlepšího přesvědčení. Fair-play bylo u mě vždy na prvním místě.

Pokud bylo např. mé vyloučení z teamu s citem a fair (myšlen převážně způsob a jednání), tak máš tu hranici asi podivně nastavenou.
To informační embargo, kdy někdo kdo situaci nesleduje vůbec nic neví, mě překvapuje...Vlastně ne. Očekával bych v takové situaci nějaké jasné vyjádření, pokud končí administrátorka, která to tu téměř 6 let vedla.

Na světech to teď musí bejt docela prča, protože o tom jak se velká část hráčů zachová nemám pochyby. :D

Mimochodem děkuju odchozím členům týmu za jejich čas, který hře a uživatelům věnovali. I když se mnohdy soustředili na hlouposti, tak to díky vám určitě patří...

P.S. Pokud jste tím chtěli oživit fórum, tak se vám to povedlo. Tolik lidí pohromadě jsem tu ještě asi neviděl...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Biblos neodchází a není si vědom, že by s Tebou nějak zkřížil meče.
 

DeletedUser34582

Guest
Chcem sa Vám všetkým, ktorí nás opúšťate veľmi pekne poďakovať, ako za všetku prácu tak za to, že som aspoň niektorých z Vás mohol spoznať. CZ DK dnes prichádza o časť toho čo z nej robilo tú skvelú hru. Tento chýbajúci kúsok už nenahradí nikto...
Prajem Vám veľa úspechov v živote, užívajte si život ďalej a plnte si sny :)
zelíčko aj ja Ti ďakujem :)
 
Nahoru