• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k rozloučení.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To je na tom možná ta největší tragédie

Víš, zjistil jsem, že nás nejvíc naučili ti učitelé, které jsme nejvíc nenáviděli. Když jsem neoblíben, tak jsem klidný. Kdyby to bylo naopak, znejistěl bych. :hi
 

DeletedUser35020

Guest
Tak i já se loučím :)

Nu jak tak koukám den se dnem se sešel. I já vím jaké to je být ten špatný, ten admin či moderátor, sic né zde, ale jinde na nejmenované hře. Řeknu vám není to nic lehkého a každý hráč vám za nějakej baník nepoděkuje. Hraji zde snad od roku 2008 sice ne aktivně, ale přeci a když došlo na řešení problémů, vždy mi bylo vyhověno. Myslím, teda pardón vím, že zde je tým vynikající. Respektive byl. Je pravda, že zde někdo zůstává, ale je to jako válka. "Záleží na počtu" (teda v případě zanedbání kvality, která zde panovala a doufám, že bude panovat dál) Být zde moderátorama, admina a bůh ví čím vším ještě, tak mi je velmi líto, že tu jsou i docela ostré komentáře a názory, bohužel proti za chvilku bývalému týmu (jako celku). Teď už mi nezbývá nic jiného než všem ustupujícím od funkce popřát hodně štěstí v budoucím životě a někde, třeba jinde naviděnou.

PS: Stejně by mě zajímalo proč rezignujete. :) Ale také respektuji, že to je pouze a jen pouze Vaše věc.
Klobouk dolů, odvedli jste zde dost práce. :) :hi
 

DeletedUser

Guest
Pokud odcházíte a opravdu vám záleží na uživatelích (není-li to pro vás pouhá fráze), tak by jste měli uvést důvod hromadného odchodu. Bylo by to fér vůči hráčům, myslím si že všichni kdo hru hrají nebo chodí sem na fórum by si zasloužili vědět co se stalo. Bral bych to od vás jako fajn gesto na rozloučenou. Pokud tohle nedokážete udělat, tak skončíte způsobem jakým jste tu pro mě působili několik let - totiž, že jste nedokázali být otevření vůči hráčům/uživatelům a chovali jste se z pozice vrchnosti, která bránila lepší komunikaci mezi hráči a teamem.
 

DeletedUser16561

Guest
Myslím, že je skutočne každého osobná vec prečo končí. Nevidím dôvod na to, aby sa to zverejnilo ak to nechcú tí, ktorí odchádzajú. Rešpektuj to prosím !
 

DeletedUser23226

Guest
Biblosovi se omlouvám za zkomolení jeho jména v předchozím komentáři.

Je to na s29, kde hraji s jiným nickem. Nic proti tobě, ale tvé "rady" nestojí za nic. Připadám si jako ten učitel, že všechno z tebe musím páčit, jinými slovy: "leze to z tebe, jak z chlupaté deky".

Když tohoto supportéra požádám o radu, dostane se mi tak nesrozumitelné odpovědi, až se mi chce brečet. Chyba by samozřejmě mohla být i ve mně, jenže za 6 let mého působení na DK, jsem takový problém nikdy neměl, až teď.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak to jsi první, co píše, že mým odpovědím nerozumí a to mám v průměru tak 250 zodpovězených dotazů za měsíc. To mi vážně napiš do osobky o co šlo.
 

DeletedUser32004

Guest
Já na forum moc nepíšu, občas ho ale čtu a často jsem si říkala, že ti supportéři musí mít určitě nad hlavou svatozář, když na příspěvky od některých hráčů reagujou jen tím, že je stáhnou z fora. Nikdy jsem neměla s nikým z nich problém, znám je jen z tiketů, jen s Indigrou jsem mluvila snad 3 minuty na posledním srazu dk. Nemám žádnou protekci, nikdy jsem neměla ban. Řídím se jen pořekadlem, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Když svou žádost, dotaz, požadavek..slušně formuluji, dostane se mi i slušné odpovědi.
Chci jim všem poděkovat, ať už zůstávají, anebo odcházejí, ať jsou za svou činnost placení, anebo jí dělají zadarmo. Za trpělivost, kterou s námi hráči mají, za všechnu práci, kterou odvedli a odvádějí v ticket systému, i tady na foru. Dokážu si docela dobře představit, kolik hovadin musí dennodenně řešit, vážím si jich za to velice, nedělala bych to ani za zlaté prase. Jejich odchodů..sonikem počínaje, je mi upřímně líto :( a ať už jsou důvody jakékoliv, přeju hodně štěstí a úspěchů, spokojenosti do budoucna všem :yes
 
Nahoru