• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuse k soutěži - prázdniny 2013

Které povídky by jste vybrali Vy?


  • Celkový počet hlasujících
    21

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To mohou, stejně to má jen poradní hlas. :D
 

DeletedUser37239

Guest
žádné poradní hlasy :D ať hlasuje tým :D to se neumíte rozhodnout?:D:D
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Máš málo kamarádů, kteří by ti poslaly hlasy, že se tak bojiš?? :D :D:mocking
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Omlouvám se, soutěž jsem sice uzavřel, ale vyhodnocení bude trochu později. Jistě pochopíte, že momentálně jsou na pořadu trochu jiné věci. A také si musím upřesnit, jestli stávající administrátor bude mít pravomoc k vyplácení výher, nebo jestli to bude muset počkat až na nového. Na to zatím nebyl čas se zeptat. Ale vedu to v patrnosti.


Abyste to snázeji přečkali, to čekání, udělal jsem anketu, vědomě jsem tam zařadil všechny příspěvky, mimo mých ukázkových. Vycházím z toho, že by všichni autoři měli vědět, jak na jejich práce pohlížíte, proto jsem tam dal i možnost, že můžete hlasovat pro více děl. Je to pouze hráčská anketa, k výsledku může DK tým přihlédnout, ale nemusí. Takže hlasujte opravdu objektivně, podle hodnoty díla, podle toho, jak vás zaujalo, pobavilo. Nehlasujte podle toho, co Vám kdo za to slíbil. ;)

Děkuji
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37239

Guest
Ještě než jsem hlasoval podíval jsem se na výsledek :D:D:D

Dost mě překvapilo že hlasujete pro sebe :rofl To mám taky? :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tady o nic nejde, berte to spíš jen jako zábavu pro mezidobí, proto jsem tam dal vše.

Jinak už mám vše potřebné vyřízené, výsledky budou příští týden, přeci jen, vše znovu přečíst je poněkud časově náročnější.

Díky za trpělivost a všem, co přispěli, že si pro nás udělali čas i o prázdniny.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Žádné své dílo, ale svá díla, napsal jsem tři Biblosi.;)
 
Nahoru