• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Arťuchyn tiež "umí" rozbiť pleksisklo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je vidět, že máme stále výborné hokejisty. Jen škoda toho zápasu se Švédskem... Hoši, děkujeme! :king
 

DeletedUser

Guest
ak som spravne počítal priebežne mam najviac,ale v zakladnej skupine my vela ušlo ,tak uvidime
 

DeletedUser24669

Guest
mas 31 bodu a ja 33 + mame ze finsko vyhraje ale jiny vysledek tak uvidime a ja este mam sanci na nej brankare
 

DeletedUser

Guest
Já dal že bude nejlepší brankář Erik Ersberg ze Švédska, nejspíš to bude Viktor Fasth ze Švédska...Nebylo by fér ale dávat třeba nějaký bod útěchy aspoň za zemi původu u Bonusových soutěží? Přecijenom by to bylo spravedlivý a aspoň někdo by měl něco správně v těch bonus soutěžích.
 

DeletedUser

Guest
No, ak sa mi podarí, tak oficiálne výsledky by mali byť zajtra večer...
 

DeletedUser5389

Guest
Já dal že bude nejlepší brankář Erik Ersberg ze Švédska, nejspíš to bude Viktor Fasth ze Švédska...Nebylo by fér ale dávat třeba nějaký bod útěchy aspoň za zemi původu u Bonusových soutěží? Přecijenom by to bylo spravedlivý a aspoň někdo by měl něco správně v těch bonus soutěžích.

Hraje se tu o nejlepšího odborníka, ne???

O tom to je, ne??? že člověk musí mít přehled a vědět, kdo kde chytá a jak je na tom kdo s formou...
 
Nahoru