• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Jak se ty co vyhráli dozvěděj že vyhráli? Bude to zprávou nebo jenom na foru?
 

DeletedUser

Guest
Bude to na fóre v tejto sekcii, správa do hry - možno. Dozvú sa to aj tak, že uvidia na svojom účte nové PB.
 

DeletedUser

Guest
To je v pohode, po vyhlásení mi hneď napíš ten nick, ak vyhráš, neprezradím :D
 

DeletedUser

Guest
papasese: nevim co se snažíš rozvést v prvnim odstavci, nějak mi uchází ta pointa i když sázení rozumim...
já sázel na poslední chvíli a Vokouna jsem nedal

Podle mě to nastavené dobře neni, v průběhu soutěže jsem nadtím nepřemýšlel, protože jsem si taky říkal že když vyhraje Pavelec tak to bude stejně jedno. Takhle to nemá správně nikdo.

K tomu poslednímu odstavci, asi si nepochopil že juá to myslel na tohle tipování na fóru, nikde jsem nenarážel na kursový sázení...

ramzes: pokud umíš číst tak jsis to přečetl...to je sice možný, ale to co navruhuju logiku má
Uhodnul jsem ze které země bude nejlepší brankář, myslim si že 4 body jsou dostatečný prostor proto, aby se aspoň 1 bod tomu věnoval jinak taky nevim proč jsme tam tu zemi vlastně psali...

Gismo: v tom se neshodeneme, mě to jako blbost nepřijde, i když máš s tím pravdu, tak ten 1 bod by škodnej nebyl...

ale teď už to stejně nemá cenu řešit...
 

DeletedUser

Guest
Lord, dúfam, že sa neurazíš, ale ten 1 bod by Ti nepomohol k ničomu.
 

DeletedUser

Guest
To je v pohode, po vyhlásení mi hneď napíš ten nick, ak vyhráš, neprezradím :D
to je v pohode:) iny nik nemam preto žeby som chcel byť "utajeny",hral som pod tymto nikom v hre ale učet som daroval len mi trošku chybalo tak som si po čase prevzal iny učet,učet na tomto fore som si samozrejme nechal
 

DeletedUser

Guest
Lord, dúfam, že sa neurazíš, ale ten 1 bod by Ti nepomohol k ničomu.
Neurazim, já jsem si je ani nepočítal, mě by to tak přišlo lepší prostě...
Stejně to bylo hlavně o štěstí ani né tak o sázkařském umění, já jsem navíc zapoměl tipnout semifinále...
Ale tak gratulace těm co dostanou body, nebylo to jednoduchý MS na tipování.
 
Nahoru