• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
Hraje se tu o nejlepšího odborníka, ne???

O tom to je, ne??? že člověk musí mít přehled a vědět, kdo kde chytá a jak je na tom kdo s formou...

Ano to jo, ale kdo by si vsadil že nejrpoduktivnější hráč MS bude Patrik Berglund a nej brankář Viktor Fasth? Ani odborníci by to neřekli. Erik Ersberg chytal dobře v KHL a tak jsem čekal že bude jednička, Fasth chytá za AIK Stockholm a nečekal jsem že dostane přednost.
Prostě by se měl uznat i tým, tipy se uzavíraly před začátkem MS a nikdo nemohl vědět přesně co se ještě stane a nemohl do toho zasáhnout. Odborníci většinou dělají závěry z něčeho, nevaří z vody.
Tohle bylo spíš věštění z koule. Při tipování přečsných výsledků zápasů se taky počítá i výhra, tak proč by se tady neměl počítat tým.
Jak chcete, jestli vám vyhovuje že za některý bonusový kola nikdo nedostane bod a bylo to dělaný vlastně k ničemu, tak dobrá...
 

DeletedUser11059

Guest
To by jsi ale měl brát spíš tak, jako když jdeš vsadit ticket za peníze. Dáš akovku a z 12ti zápasů jedna chyba a nedostaneš ani kačku, dáš to jako kombik a možná získáš s jednou chybou alespoň vklad. A když nevyhraješ nic, stejně si jdeš zase vsadit.

Bylo zde varování, aby všichni vsázeli spíš v poslední chvíli, až bude vše jasné (viz mnoho sázek na Vokouna a ten ani nebyl v týmu).
Práce kvapná, málo platná.

Myslim si, že to je dobře nastavené.

edit:-- Při tipování přečsných výsledků zápasů se taky počítá i výhra, tak proč by se tady neměl počítat tým. - běž si vsadit za peníze. Vsadíš na přesný výsledek a sázkovou kancelář nebude zajímat, že ten tým sice vyhrál, ale netrefil jsi přesný výsledek a máš peška, tak nevim, kde jsi tohle vzal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Tak zase je Pavelec ve hře o nejlepšího golmana.

edit: ---- Tak 6:1 --- taky přestřelka až v posledních 10ti minutách
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pekne fakt taka prestrelka v oboch dnešnych zapasoch,parada

btw.Lord o čo ti ide? pravidla boli nastavene na začiatku tym že si sa zučastnil tak si dal najavo suhlas...ak by ti tvoje vysledky v anketach vyšli tak nepovieš ani ani slova...,mne tam tiež nič nevyšlo a čo,ved nejde o život
 

DeletedUser5389

Guest
Lord Dark Knighter:

to je blbost, tady se tipuje jednotlivec, individualita, jméno. Ne původ země, to by nemělo žádnou logiku a ztratilo by to veškerej smysl tipování nejlepšího brankáře...
 

DeletedUser11059

Guest
:rofl ... JARDA UMÍ I DOBŘE POBAVIT. (Z rozhovoru s Jágrem - výtažek o Arťuchinovi)

Ale nakonec se to podařilo, Karel Rachůnek s ním rozbil plexisklo. Takový hit se určitě nečekal, souhlasíte?

My jsme se hlavně báli, aby ho neprobudil. To by nás tam pak vyházel všechny za plexisklo.
 

DeletedUser

Guest
Mně osobně připadá divný tohle:

  1. My vyhráli nad Finy !
  2. Finové vyhráli nad Švédy !
  3. Švédové porazily nás !
:pardon
 

DeletedUser

Guest
Tak po dlhých hodinách počítania výsledky už mám. Na popredných miestach skončili viacerí hráči, takže musím dohodnúť s administrátorkou ako to bude s prémiovými bodmi (kto koľko dostane) a potom sa dozviete výsledky aj Vy :)
 
Nahoru