• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskusia, otázky k súťaži a MS

DeletedUser

Guest
To teda fakt neboli jednoduché MS na tipovanie, ale tipovanie je hlavne o šťastí :) Čo zápas, to prekvapenie.
 

DeletedUser

Guest
Záleží jaké tipování máš na mysli, třeba kursové sázení pro mě o štěstí není, né v dlouhodobějšim měřítku...I když si většina lidí myslí že to tak je, ale to je proto že nikdy nepřišli na to o co tam vlastně přesně jde.
 

DeletedUser

Guest
Stávkovanie je dosť o šťastí, to je fakt, ale samozrejme aj o vedomostiach.
 

DeletedUser

Guest
v drvivej väčšine aj tam ide o štastí,raz som si podal jeden takyto tiket mal som tam 16 zapasov v jednom som sa pomylil bol to tenis hantuchova hrala so sugijamovou , namiesto jednotky som dal dvojku ,99,9tipujucich v ten den na tej pobočke dalo vítazku hantuchovu...ja som na svoj omyl prišiel až vo vlaku ...a predstav si sugijamova vyhrala a ja som skasíroval 12600sk
 

DeletedUser

Guest
Pekne. Ja som raz vsadil 50 centov a vyhral 15 €, nič moc, ale študenta to poteší :D
 

DeletedUser

Guest
Nejde o štěstí a ani nejde o to kdo vyhraje, vždycky jde jenom o kurzy a o tom je správně vyhodnotit a pracovat s nima, vypočítat si svůj vlastní...
Protože jediná cesta jak na tom vydělat je v tom že bookmaker dělá chyby a lze toho využít.
 

DeletedUser

Guest
na jednu taku si spomínam,bol to tuším odvetny poharovy zapas Barcelona vs.Puchov ,viete si predstaviť ake kurzy tam boli a puchov remizoval 1:1
 

DeletedUser

Guest
To taky ale nemusela být zrovna chyba bookmakera, občas se hold stane náhoda i ve sportu...
 

DeletedUser11059

Guest
Lorde: Bylo to přirovnání, ale pokusim se to ukázat na tomto tipování zde. Když je soutěžní kolo o tom (kupříkladu) jaký brankář bude vyhlášen nejlepší a uvedou se u toho i země za kterou bude nastupovat, tak ta země je asi jen orientační, alespoň tak to chápu selskym rozumem. Proč bych měl vyhrát body, když vyhraje jiný brankář? ... sice ze stejné země, ale tip byl milný (můj příklad akutipu)? Chápu, když se tipují semifinálové zápasy a jsou dva, trefim se v jednom, tak dostanu část bodů (můj příklad kombitipu). Snad už je to pochopitelné.
Zatim jsi jedinný, komu nastavení soutěže připadne nelogické, tak bych se zamyslel nad tímto. Bez urážky.

Měl jsem kdysi u nás na pobočce vyvěšený i největší smolařský ticket. Sázka za 20,- a zisk měl být 1,4 mio. 30 zápasů (v tu dobu to bylo maximum na akutip). Zápasy rozděleny do dvou víkendových dní. Všechno vycházelo a poslední zápas byl tenis Venus vs nějaká Číňanka z dvoustého místa WTA. A Venus to projela. Kurz na tenhle zápas byl 1,25 (že vyhreje Venus 2:0 - byl tam jen pro zvednutí výhry). To zabolelo. :cry
 
Nahoru