• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži sv.Valentýn

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale sledování novinek na DK fóru je jedna z možností, jak občas získat nějaké PB na víc. :)
 

DeletedUser40698

Guest
Hrubé statistiky

Tak jsem se tak zatím zhruba podíval na všechny práce, některé více jsem sledoval, některé zatím méně ale musím konstatovat že takových zhruba 33 soutežních prací nějakým způsobem nesplňuje podmínky zadání soutěže.
I když si to sem dali autoři už dříve do dnešního dne si to neopravili, prostě někteří to sem jen "frkli" a už se tu neobjevili, což není neobvyklé a je třeba si na to zvykat.:scratch

Vysledoval jsem tyto chyby:
  • špatný název soutěžního vlákna, není dodržen následující vzor : nick - Valentýn, příklad: Jana z Arku - Valentýn
  • obrázek není umístěn na externím uložišti, je vložen jako příloha přes sponku, není uveden odkaz na externí uložiště
  • sice je dán odkaz na obrázek na externí uložiště, avšak, ale není vložen ještě přímo obrázek
  • sice je obrázek přímo vložen, avšak chybí samotný odkaz na externí uložiště kde se obrázek nachází
  • sice je správně vložen obrázek, ale vložený obsah přesahuje přerušovaný obrys šablony
  • sice je obrázek vložen správně, ale různě bliká, třpytí se, prostě je to pohyblivý obrázek ve formátu GIF
  • sice je obrázek vložen správně, ale různě bliká, třpytí se a ještě přesahuje obrys šablony, prostě je to pohyblivý obrázek ve formátu GIF

Pak tu budou možná ještě i jiné chyby, ale jak říkám je to hrubá statistika. Někteří mají třeba i správně název, ale nevím jak bude příhlíženo na to, že třeba nemají správně písmeno u Valentýna, třeba mají jen valentýn místo Valentýn.

Zde namátkově, z náhodného výběru uvádím ty práce které jsou dle mne 100% správně,výběr byl proveden dle názvu vlákna pak jen rozkliknut a skontrolován obsah:
[SPOIL]supec2 - Valentín

mcblack4 - Valentýn

Alfavio – Valentýn


Oth Wenneis - Valentýn


Lukatione - Valentýn


aligo - Valentýn

[/SPOIL]

Pokud je to na závadu, tak mohu být konkrétnější a vypsat chyby ke každému zvlášť sice to zabere více času, ale budiž, ten čas si klidně udělám, na druhou stranu si říkám, má to cenu? stejně si to neopravíte.:sorry

Důvod tohoto všeho: aby jste se trochu víc snažili a nedávali sem nedodělky, projevili skryté talenty, vymačkli ze sebe trochu více snahy, teda pokud vůbec o to máte zájem, pokud ne, tak kdo chce kam, pomozme mu co? Tam.:cool
 

DeletedUser40769

Guest
chyby

Tak až tak extremě bych to zase nebrala...vyřadit někoho proto že má v názvu malé V mi přijde už opravdu trochu přehnané...stejně tak kvuli těm odkazum...ono je to tady totiž trochu problem i pro zkušenější lidi natož pro někoho kdo je na tom foru poprve...tagy co jsou na vložení obrazku atd tady nefungujou,napíše to chybu ..takže pokud hráč nezná tagy a nenapiše si je sam nemá jinou možnost jak to vložit přes sponku...znalým fora to možná příjde jako tragická chyba ,ale jako nováček jsem tu vzdala 3 soutěže protože jsem prostě nebyla schopná tam vložit co jsem chtěla...
Taktéž nutnost přiložit odkaz na uložiště...spousta lidí vubec neví co to vlastně je...když nahrajete obrázek vyhodí vám to 8 kódů ke zkopírování ,polovina jich tu nefunguje a nevíte co z toho vybrat.
Za ty dva dny co tu mam přispěvek mi psaly ve hře 2 lidi s žádostí o pomoc jak sem ten přispěvek vložit.
Chtělo by to asi spíš zvážit úpravu funkcí aby fungovaly jak mají a byli přehledné i pro obyčejné lidi neznalé administrace fora.:scratch
Ovšem s vyřazením příspěvků co nedodržují zachování tvaru srdce souhlasím,protože je to nefér vuči těm co tvar dodržely a byli tak omezeni na prostoru.Ono je mnohem těžší umístit smysluplný obrázek do tvaru srdce než mít k dispozici mnohem větší čtveratý prostor kde jen použiju srdce jako ozdobný prvek.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se tak zatím zhruba podíval na všechny práce, některé více jsem sledoval, některé zatím méně ale musím konstatovat že takových zhruba 33 soutežních prací nějakým způsobem nesplňuje podmínky zadání soutěže.


Děkuji Ti za shrnutí :hiVidím to podobně.

Názvy jednotlivých vláken soutěžící nemohou opravit sami, udělám to já. Na toto nebudu brát až takový zřetel, ovšem zadání, týkající se práce samotné (vybarvení, ozdobení srdíčka, velikost, způsob zveřejnění atd.) bude nutné splnit do puntíku.
Myslím si, že pravidla jsou velmi jasná.
Pokud někdo neví, jak na to, má možnost se zeptat na fóru zde v diskuzi, napsat OS. Ostatně, už to někteří udělali.
V každém příspěvku, který nesplňuje pravidla napíšu soutěžícímu upozornění. načež bude mít šanci do zítřejší půlnoci nedostatky napravit.
Soutěž je jednoduchá, ceny jsou vysoké. Myslím si tedy, že by těch pár náležitostí neměl být problém splnit.

...tagy co jsou na vložení obrazku atd tady nefungujou,napíše to chybu ..
Můžeš mi to popsat podrobněji? Pokud je zde opravdu chyba, není nic jednoduššího, než napsat ticket nebo se zmínit zde a my to prověříme.
Osobně jsem žádnou chybu nezaznamenala, ale může to být i jinak, to je jasné ...
Každý má možnost zeptat se, poradím, poradíme. Toto jsem už několikrát zopakovala :)
 

DeletedUser40769

Guest
Jak na to

Tak jsem se tim skusila trochu prokousat a už jsem přišla na to proč mi tam nikdy ten obrazek nejde dát.

Tak tu trochu zaspamuju abych to hodila v obrázkách snad to někomu pomuže :)

[SPOIL]Tady je ten problem..pokud nechám zatržený to okýnko pod URL napíše to chybu,takže odkliknout to zatržitko a už to vloží obrazek dobřechyba fora.jpg[/SPOIL]

[SPOIL]Potom je tu otázka toho "odkazu na uložiště" takto vypadá stránka kam jsem odkaz nahrála chyba ve foru4.png no a jako nováček nemám tušení který odkaz je ten správný...tak jsem do toho fora jako laik nahazela všechny a výsledek je toto chyba ve foru3.jpg to první je odkaz skopírovaný z adresního řádku,což sice jako jediné vypadá jako odkaz :-D leč bohužel nikam nevede.
Takže toť záhada nového uživatele ...CO TO VLASTNĚ JE TEN ODKAZ NA ULOŽIŠTĚ? :)))[/SPOIL]

Tak děkuji za pomoc a bylo by moc fajn ke každému příspěvku napsat co na něm neni správně ...aspon si nikdo nebude moct stěžovat že "nevěděl" a nemohl to opravit .-) Děkuji za všechny laiky :-D

Ještě dodávám že takové maličké ty obrazky to hodí když je vkladam přes tu ikonkuý na obrazek...ale jak teda vložit obrazek v plne velikosti?..Nebo měli být podle zadání vloženy takové malé? No teď už jsem z toho jelen uplně :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V podstatě jsi udělala to samé, co já :cool
Snad se už hráči zorientují
 

DeletedUser

Guest
Soutěžící, kteří nějakým způsobem nesplňují zadání soutěže, ať už drobnostmi nebo zásadním způsobem, jsem upozornila a vyzvala k opravě.

Soutěž končí v sobotu o půlnoci, takže ještě máte dost času.

Soutěžící, kteří tak neučiní budeme muset, ač neradi, vyloučit ze soutěže.

Pravidla (neboli zadání soutěže) jsou velmi jednoduchá a je nutné je dodržet.
:hi
[SPOIL]edit. pro klid duše a spokojenost všech[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Tak jsem se tim skusila trochu prokousat a už jsem přišla na to proč mi tam nikdy ten obrazek nejde dát.

Tak tu trochu zaspamuju abych to hodila v obrázkách snad to někomu pomuže :)

[SPOIL]Tady je ten problem..pokud nechám zatržený to okýnko pod URL napíše to chybu,takže odkliknout to zatržitko a už to vloží obrazek dobřeZobrazit přílohu uživatele 3599[/SPOIL]

[SPOIL]Potom je tu otázka toho "odkazu na uložiště" takto vypadá stránka kam jsem odkaz nahrála Zobrazit přílohu uživatele 3600[/SPOIL]

Ad problém č.1, ano některá uložiště nepodporují to vzdálené načtení odkazu a nemá se to zaškrtávat.

Ad problém č.2. v tvém přehledu je to právě ta 3 možnost od vrchu tedy tato Odkaz na obrázek a hned tam máš napsáno a to dokonce v češtině, v angličtině to bývá ještě pro některé složitější, přímý odkaz a nad tím dokonce BB kód který stačí jen zkopírovat a vložit a tudíž se pak nemusí použít ta ikonka pro vložení obrázku z lišty nástrojů.

Toto by mělo trochu pomoci v orientaci ve vkládání obrázků na forum je tam i právě popsáno jak vybírat ten správný link, pokud tomu pořád nikdo nerozumí, tak ať mi klidně napíše, rád poradím.
[SPOIL]
dUaKweb.jpg
[/SPOIL]

Pokud je to ještě málo lze se pokusit udělat kompletní videonávod nebo videonávody k různým druhům uložišť. ;)
[SPOIL]live hotline help
Lontra[/SPOIL] Teda pokud to nebude na závadu? Pokud ano tak nic no, snaha byla.:shock

A jinak nikoho jsem nevyřazoval jen jsem se snažil nastínit, že mnoho z vás má chyby které by šly opravit, třeba u těch kterým přesahuje obrázek přes obrys srdce, tam by bohatě stačilo jen ten obrázek ne to srdce, zmenšit nebo případně kdo to má s vrstvami tak to přeskládat pod hranici a nebo třeba umazat přesahující rohy, přesahující předměty plus správné vložení obrázku do vlákna a tak podobně.
 
Nahoru