• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser40698

Guest
No jak koukám tak zase rozdílná pravidla? A nebo jak jsem původně psal, zda může být více prací. Tak proč jste to zas tak udělali?
Zvláštní, tak u nás stejný text, ale vysvětlen jinak.
http://forum.divoke-kmene.sk/showth...rajšiu-menovku&p=201124&viewfull=1#post201124
Slovensko:

  • Za súťažné sa považujú všetky práce, ktoré budú umiestnené v prvom príspevku témy (takže ich môže byť aj viac).
Česko:

  1. Za soutěžní se považují všechny práce, které budou umístěny v prvním příspěvku vlákna. -----Podraz na soutěžící české komunity?


Jsem se teď díval na slovenském foru a nestačím se divit když jeden tam soutěží s 15 jmenovkami.
Pěkně mě to dopálilo.
Raději se nebudu dívat na fora hry The West, ať mne to nenaštve ještě více.
Na českém foru jen jeden, aby se dobře asi vybíralo a na slovenském neomezeně tam mají asi více času, ale přitom pravidla stejná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Já myslím, že to v pokynech soutěže je jasně napsáno:

Pokyny



  1. Založ svoje vlastní vlákno, do názvu dej svůj herní nick s kterým soutěžíš (může být odlišný od jména na DK fóru). Pokud zapomeneš, požádej kteréhokoli moderátora fóra o opravu (hráči nemají možnost si toto opravit sami).
  2. Do soutěže budou zařazeny všechny jmenovky, které splní zadání.
  3. Za soutěžní se považují všechny práce, které budou umístěny v prvním příspěvku vlákna.

Hráči tedy mohli vytvořit více jmenovek, pokud by je umístili do prvního příspěvku ve svém vláknu.
 

DeletedUser40698

Guest
Já myslím, že to v pokynech soutěže je jasně napsáno:



  1. Za soutěžní se považují všechny práce, které budou umístěny v prvním příspěvku vlákna.

Hráči tedy mohli vytvořit více jmenovek, pokud by je umístili do prvního příspěvku ve svém vláknu.

Pochopil jsem to už v začátku, ale Biblos nám to vyvracel, že to tak není.
Proč jste tam tedy nepřipsali tak jak je to na těch slovenských forech? Tedy do závorky, že jich může být i víc.
Píšu na slovenských protože na i na slovenském The West foru je to stejně napsané jako na slovenském foru Divokých her. No už se stalo, moje chyba, že jsem se nepodíval hned v začátku soutěže a nechal jsem se tak lehce nabulíkovat v opak než je pravda.:hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Každá jazyková verze si mohla nastavit vlastní pravidla, do velkého finále vybereme stejně jen 3 nejlepší díla z každé jazykové verze. Nebyl problém ani vytvořit více prací a pak si vybrat to nejlepší a s ním se snažit vyhrát.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
U nás vždy platí, že soutěžní je jen jeden návrh. To rozhodnutí je na hráči, s kterým dílem chce soutěžit. Soutěže vždy běží určitý čas, ve kterém mohou hráči neomezeně tvořit další a další návrhy a těsně před koncem soutěže se pak podle ohlasu rozhodnout, který dají jako soutěžní. Pokud bychom Vám povolili dávat jako soutěžní více návrhů a pak z toho vybrali jeden my, který by porota hodnotila, vinili byste nás pak, že jsme nevybrali ten, který byste si vybrali Vy. Přihláška do soutěže je Vaše rozhodnutí, tedy i rozhodnutí o tom, s jakým dílem budete soutěžit.
 

DeletedUser40698

Guest
Biblos dobře no, něco na tom asi bude, že je lepší mít jen jedno soutěžní dílo.:cool
Lotosový kvítku díky.:)

Jak jste si jistě všimli tak poslední úpravy a editaci jsem provedl dne 8.4. což shodou okolností byl můj narozeninový den.:wacko Pak už jsem se tomu nevěnoval a nechal jsem to na osudu. Původně jsem tam chtěl ještě vložit jezdce na koni měl jsem i nějaké obrázky stažené, ale sešlo z toho. Ještě se jako vždy pokusím udělat dílo jak jsem ho původně chtěl.
Jinak tam jsou na tom obrázku dva nedostatky čehož jsem si všiml později, ale i v tom ilustrovaném obrázku jsou vidět a to ta novodobá střecha a hlavně to auto. Kdo si ten obrázek zvětší tak ho tam najde.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Těžké rozhodování. Mně se nejvíce líbí ten první obrázek a od Lontry, rozhodoval bych se mezi nimi, asi Lontrovi uškodilo, že tam nemá symobliku DK a The West, minimálně bych ho umístil na druhé místo.
 
Nahoru