• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat na téma nové události - Zachraň královskou rodinu (2015).

Přejeme vám mnoho zábavy s novou událostí.
Váš DK Tým
 

DeletedUser40852

Guest
Chtěl jsem se zeptat, proč si odměny z událostí nemůžu uložit do inventáře na pozdější dobu až je budu potřebovat, takhle ten inventář nepotřebuji a může se zrušit.
Vím že to je spíš dotaz na tvůrce hry, ale to mě pak nenutí u těhle akcí k nějaký velký aktivitě, protože ty odměny stejně nestihnu vyčerpat a uložit si je nemůžu.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Využití výhod je vždy vázané na dobu trvání události, není moc pravděpodobné že by INNO nějak měnilo nastavení využívání výhod a jejich uložení na pozdější použití.
 

DeletedUser40852

Guest
Je zajímavý, že za PB si můžu koupit erby, zjistit co jsem ulovil za člena královské rodiny apod., ale uložit do inventáře na pozdější dobu ty výhody nemůžu, takže mě to nenutí je nějak zběsile sbírat, protože je stejně nespotřebuju v danym čase
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nemusíš sběsile sbírat, ale pokud budeš, určitě tě nemine nějaké zajímavější ocenění (úspěch).
 

DeletedUser

Guest
Máte už někdo rozpis, jaká jednotka na jakou příšeru? :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Letos jsme např. vynechali těžkou kavalerii, aby si hru užili i začínající hráči na nových světech, kteří mají např. k těžké kavalerii ještě daleko. :great
 
Nahoru