• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

DeletedUser36491

Guest
Samozřejmě, systém najde hráče, který porazil nejvíc příšer a ten získá toto ocenění (dnes již zvané jako "úspěch"). :hi
 

DeletedUser40698

Guest
Mám další velmi důležitou otázku, když akce běží od: Začátek události: 26.05.2015
Konec události: 10.06.2015, kdy dnes je 15 den a zítra 16 tak jak je možné, že úkolů je 17?
Kdo pravidelně pilně plnil úkoly tak by dnes měl mít splněno 15 úkolů.

Tak se ptám jakého obsahu je ten 17 úkol.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
teď jich je 16
toto je 17 úkol
Zachraň 4 členy královské rodiny

Vyšli bojovníky, aby porazili čtyři příšery a zachránili členy královské rodiny!

Pokrok: (0/4)

Dosáhnout: Královská rodina: Zachraň je všechny (2015)

Pro dosažení úspěchu: Zachraň alespoň 1x každého člena královské rodiny.



Odměna:

Funkci +20% větší produkce dřeva můžeš po dobu 7 dnů používat zdarma.
Funkci +20% větší produkce hlíny můžeš po dobu 7 dnů používat zdarma.
Funkci +20% větší produkce železa můžeš po dobu 7 dnů používat zdarma.
 

DeletedUser40698

Guest
Zvláštní, já mám plnit tento úkol který je v pořadí 16tý a to na více světech:

Bouřlivý vrchol
Událost je téměř u konce. Je nejvyšší čas překvapit své nepřátele a vydat ze sebe maximum - co takhle se posilnit extra silným členem královské rodiny?Odměna:

silver.png
300 Stříbra
Použij 1000 stříbra
Můžeš použít stříbro na posilnění člena královské rodiny nebo prodloužit jeho aktivní působení.
Pokrok: (0/1000)
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
to byl opravdu 16 úkol. Ale zanedlouho po jeho splnění ti naskočí 17. Přitom tu druhou jeho část máš už asi splněnou. Protože pokud jsi splnil všechny předchozí, musíš mít zachráněno každého prince aspoň jednou
 

DeletedUser40698

Guest
Tak to je potom v naprostém pořádku a děkuji za vysvětlení.
Celkově hodnotím tuto událost jako nejlepší.:great
 

DeletedUser2005

Guest
...a já se pořád s nějakým závislákem honím o nejlepší výsledek...:wacko

Královská rodina: Královský ochránce (2015) Poraz co nejvíce příšer na konci události.
83 / 84
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mě osobně docela mrzelo, že nebyli jeskyně na mapě jako loni, to mi připadalo rozhodně zajímavější.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, kterou jste v tomto vlákně k události napsali. Samozřejmě vaše názory a podněty k již ukončené události předáme vývojářům hry, pokud ještě chcete, budu rád, když své názory na událost shrnete do odpovědí na následující dvě věty. Díky!

Věci, které se vám nejvíce na události líbili?

Věci, které považujete za negativní / Věci, které bychom mohli pro příště zlepšit?
 
Nahoru