• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

DeletedUser31152

Guest
Možná má nějaké mutanty ve vesnicích,ale není se čemu divit...potulují se tu různé příšery a snad i Paladin s ostřelovačskou puškou bude brázdit středověk:D
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za ruční aktivaci.

Teď mám jiný problém ... stále tam mám tento úkol a můžu běhat jak chci a nesplní se :(

eDsOKwU.png
 

DeletedUser4673

Guest
Je to jen můj problém, nebo je ten bonus na suroviny tak vzácnej? Dostal jsem už tolikrát všechno, jen tohle prostě ne :D
 

DeletedUser40698

Guest
Bonus na suroviny mi padá celkem pravidelně prakticky na všech světech(což si zasluhuje velkou pochvalu) krom jednoho kde méně a místo toho mi to pořád strká bonus na katapulty v útoku což je mi tam absolutně na nic když nemám ohně a kdybych měl tak zase bych to nevyužil, měl k tomu tedy být i bonus na obranu.:)

Ale jinak velká spokojenost, pěkná událost, doufám, že bude takto nezměněná i příště.:great
 

DeletedUser27494

Guest
.-(

To je blbý úkol!

[h=5]Propusť 3 členy královské rodiny[/h]Propusti tři členy královské rodiny. Nejprve bude však potřeba nějaké zachránit.

Jak mám propusti člena královské rodiny , když mám zrovna teď takové , co potřebuji a jen se snažím posílit jejich schopnosti (tak jak postupne sbírám stříbro), abych je mohl použít v závěru, nedá se tento úkol přeskočit,

Nebo budu muset čekat až získám takového člena co se mi nehodí, ale tech co bych mohl obetovat za stríbro ,protože se mi nehodí do strategie, je málo :(


 

DeletedUser34317

Guest
Tak to jsi divný, já je propouštím neustále, hlavně ty na def nebo na katapulty, na co mi jsou, když katy nemám a ještě na mě nikdy nikdy neútočil :D Vlastně aktivuji jen rekrutaci a surky a v záleze si ponechávám útok.

Jinak vtipná je teď ta mise na utracení 1000 stříbrných, to je celkem dost, tak je dají ke koupi PB, dobrej tah pro ty lichváře :D
 

DeletedUser2005

Guest
...mně ty příšerky přišly celkem vhod,jelikož 30.5. jsem měl dopady brutálních offek a měl jsem navýšenu účinnost sekerek na krásných 34% procent i se stříbrem...celkem mazec...:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
Tak to jsi divný, já je propouštím neustále, hlavně ty na def nebo na katapulty, na co mi jsou, když katy nemám a ještě na mě nikdy nikdy neútočil :D Vlastně aktivuji jen rekrutaci a surky a v záleze si ponechávám útok.

Jinak vtipná je teď ta mise na utracení 1000 stříbrných, to je celkem dost, tak je dají ke koupi PB, dobrej tah pro ty lichváře :D


Jak je mam propusit ? kdyz mam skoro pokazde bud rychlejsi rekrutaci, nebo silnejsi utok s katy (to ja katuji porad, ale ten bonus princ leonardo si nechavam az nakonec zatim ho jen posiluji at ma co nejvic procent)) zkracena doba rekrutace , dnes zase rychlejsi narust surek o 17%, proste vse co potrebuji, asi bych propustil jen obranne bonusy ale utocne se mi hodi stejne jako rekrutace a surky :)


...navýšenu účinnost sekerek na krásných 34% procent ...:)

Jo tento bonus bych chtel take a take bych to nepropustil hodiol by se mi to moc !
 

DeletedUser2005

Guest
...no však mi to také vyneslo útočníka dne,i když efekt byl zanedbatelnej...:shock
 

DeletedUser40474

Guest
Zdravím, vysvetlí mně někdo prosím, jak se bude postupovat s hodnocením na konci akce tohoto ocenění:

Královská rodina: Královský ochránce (2015) Poraz co nejvíce příšer na konci události.

xx / xx



Jestli toto ocenění dostane jen ten, kdo jich bude mít nejvíce nebo jak ?

Děkuji
 
Nahoru