• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k události - Zachraň královskou rodinu (2015)

DeletedUser40698

Guest
Věci, které se vám nejvíce na události líbili?
Líbilo se mi např. to, že na světě kde jsem neměl vyzkoumanou jednotku LK tak jsem mohl porážet jen ty příšery které šly porazit, kopiníky, šermíři a sekerníky.
Dále se mi velmi zamlouvaly ty bonusy na rekrutaci kde nejvíc jsem měl vzácnost "epická" s 33% nebo tak nějak spolu s vlajkou se rekrutovalo vojsko vysokou rychlostí, také byly dobré ty bonusy na suroviny.

ALE:

Věci, které považujete za negativní / Věci, které bychom mohli pro příště zlepšit?
Např. jak padaly velmi často ty bonusy na poškození budov katapulty v útoku a to zejména nejvíce na světech kde katapulty vůbec nemám nebo nepoužívám. Místo tohoto bonusu by spíše se měl zavést bonus pro katapulty v obraně.

Dále pokud jsem se nepřepočítal, tak mě např. zbylo 400 stříbra a ty zůstaly nevyužity, tak by se mělo slevit na tom vylepšování a to z 500 na 400 stříbra a prodloužení třeba z 1000 na 800 stříbra

Dále bych zlepšil ty doby průzkumu a boje a to následovně tedy první 2 průzkum a pak i boj, to druhé 4 hodiny průzkum a pak boj a nakonec to třetí bych navrhoval aspoň zkrátit na 8 hodin průzkum a pak boj.

Tak je jasné, že si to můžeme jen přát.
Celkově jsem byl spokojen. A byla to pro mě nejlepší událost, že všech dosud zažitých.:great
 

DeletedUser

Guest
Věci, které se vám nejvíce na události líbili?
- událost nebyla na mapě - ulevilo se od klikání na mapě těm, kteří i tak se naklikají dost(navíc mám pořád dojem, že události hru zpomalují a na mapě je to pak znát asi nejvíc..)

- systém byl zřejmě zatím nejspravedlivější(i díky onomu systému "mimo mapu") - s ohledem na čas i zisk - tj. žádná větší časová zátěž pro větší hráče, žádný nákup(kolo štěstí atd..) výhod za pb..

Věci, které považujete za negativní / Věci, které bychom mohli pro příště zlepšit?
- negativní nic, možná variabilnější úkoly, a nechat doběhnout bonusy 1-2 dny po ukončení(jako tomu bývalo jindy).

Díky, bylo to fajn.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkuji za vaše názory, předal jsem je dále! :hi
 

DeletedUser40852

Guest
[SUB]Chybí mi tto co jsem psal už jinde, uložit si získané bonusy do inventáře a použít je třeba za týden po skončení akce. Prostě ty bonusy nestíhám upotřebit.[/SUB]
 
Nahoru