• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

DeletedUser14869

Guest
Sice je pěkné, že si můžeme sami "rozhodnout" o nastavení, ale když je v anketě o počtu členů v kmeni možnost od 25 po 40, tak to nemá moc smysl...
 

DeletedUser5134

Guest
Nastavení Hodnota
Rychlost2,50
Úprava rychlosti jednotky0,45
Morálka aktivovánaAno
Demolice budovy aktivovánaAno
Zrušení obchodu (vteřiny)300
Zrušení příkazu (vteřiny)600
Začátečnická ochrana (dny)7
Paladin aktivovánAno
Lukostřelci aktivovániAno
Systém zlatých mincí - poloviční limitAno
Maximální vzdálenost k útoku se šlechticem1000
Limit hráčů kmene

Domoobrana

kostel

vlajky

Bonusové vsi

Odměny za úkoly

Endetime - 75% po dobu 1 měsíce

Samorostoucí barbarky

Paladinovy předměty

jednoduchý výzkum
125

Ne

Ne

Ne

Ano

Ne

Ano


Ne

Ano

Ano
Tohle nastavení by se mi líbilo nejvíc.Možná ještě ty vlajky,ale taky je moc nemusím
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Rychlost 2,5 nastavit nemůžeme, poloviční zlaté mince také ne, TimeEnd na 1 měsíc také ne a limit hráčů v kmeni by zřejmě také neprošel. Pokusíme se vám prosadit nějaké nastavení z možností, které jsme vám nabídlív anketách. Počet členů v kmenu bude tentokrát menší, protože již delší dobu takto nižší počet nebyl.
 

DeletedUser

Guest
odpověd

Vážení hráči,

otevíráme diskuzi o nastavení nového světa, který plánujeme spustit koncem měsíce. O přesném datumu spuštění světa a předregsitrace vás včas informujeme. Zatím bychom rádi slyšeli vaše názory na nastavení nového světa. Pokusíme se je prosadit a navrhnout u vývojářů hry z firmy InnoGames. Přesto berte prosím na vědomí, že konečné rozhodnutí je pouze a jen na nich. :king
rada se z učasnim jsem docela zvedava jaka ten svet bude :rofl
 

DeletedUser

Guest
Já bych to viděl takto, v případě, že by to vypadalo nějak takto, tak bych tam opravdu šel hrát:
  • rychlost světa: 2/ 1 - pohyb vojska
  • jednoduché zkoumání
  • bez kostela
  • paladin s předměty
  • lučišníci mi jsou jedno jestli budou nebo ne :D
  • počet lidí v kmeni, asi bych dal těch 100 - 150, nevím no
  • vlajky bych chtěl
 

DeletedUser

Guest
35

Já bych uvítal na světě 35-desetistupnoví systém,luky,domobranu,kmen s tajemstvími,palacha s novými předměty,jednoduchý systém šlechty (mince),40 členů kmenu (bude to dost zajímavé s málo členy):king:cool+ vlajky
 

DeletedUser38157

Guest
Dal bych svět bez vlajek, pak to bude ráj pro sběrače a to je k prdu..:blush

40 členů kmene je málo, ale 100 jak tady někteří píšete je moc :scratch
 

DeletedUser36255

Guest
Zase sběrači vlajek nebudou moc prudit okolí, budou si hrát svoje, budou mít jen omezený počet vesnic a farmit šlechtu. Snadno si je pak někdo větší, v pokročilejší fázi hry zabere.

Takže spíše buďte rádi, že se tam natáhnou hráči farmit vlajky.
 

DeletedUser

Guest
Svět bez vlajek

Navrhoval bych rychlý svět bez vlajek - přece jenom už má pár hráčů vysoké vlajky a ta výhoda je příliš velká.
Rychlost 1,6 až 2 na stavění i na pohyb vojska, paladin s předměty (tady je možnost pro každého stejná (štěstí na druh předmětu je náhodné).
Rostoucí vesnice do 3.000 bodů. Ostatní nastavení už pro mě není podstatné, i když by se ještě nějaké vychytávky našly, tady v tomto tématu stejně budou návrhy různé a protichůdné.
 

DeletedUser

Guest
NastaVENÍ - názor pro Dk

Rád bych aby Svět 35 byl stejně nastavený jako Svět 16. Ten Svět je nejlepší. Všichni povolení vojáci, bez kostela, Paladin, který si nemůže nasazovat věci.:)
 
Nahoru