• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o nastavení Světa 35

DeletedUser

Guest
Nevyhoda

Prosim vas je velmi neferove ked su vo svete vlajky voci tym co ich nemaju... ten kto ma vlaky ma na zaciatku hned take vyhody ze ostatny to mozu zabalit... dajme tento svet bez vlajok aby bol fer pre kazdeho... velllmi vas prosim aby ste to zvazili... to sa ani neopati tam ist ostatnim hracom bez vlajok a tych je velmi vela...:(
 

DeletedUser11288

Guest
Máš už xxx světů kde máš vlajky. Připoj se tam, splň pár úkolu a hned máš vlajky.
Na 29 jsem šel taky bez vlajek, byla to pro mě úplná novinka a i tak jsem se dokázal držet na předních místech, ikdyž jsem neměl žádný vlajky :)

Pokud umíš hrát DK tak nepotřebuješ nějaký vlajky...
 

DeletedUser11288

Guest
Corty ty jsi mě pobavil :D Ikdyž jsem zrovna vstával a téměř nevidím, ale těch 11 anket jsem si teda všiml hned :D :D hledej šmudlo, nechce se mi věřit, že to nemůžeš najít...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za názory, všechny si je pečlivě čtu. :hi
 

DeletedUser36255

Guest
Vlajky nabereš hned. Jejich efekt na hru není nijak vážný, i když chápu, že jednovesničkoví experti to vnímají jinak.

Ale nový svět s vlajkami je dobrý i proto, že zase tam bude spousta lumíků, kteří rádi vymění své vlajky na rekrutaci a populaci za bezcené vlajky na suroviny :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Velice zajímavé je hlasování o tom, zda chcete lučištníky. V tuto chvíli je 86 lidí pro a 86 proti jejich nastavení na nový svět. Kdo tedy ještě v tomto bodu nehlasoval, má nejvyšší čas. :)
 

DeletedUser39734

Guest
Já bach byl velice rád kdyby ne světě byly vlajky nebyl kostel,aby byli lučištníci,normální vylepšení a zbytek je mi jedno
 

DeletedUser39547

Guest
1.6x rýchlosť
0.625x vojsko
kmen - 40 max
domobrana ano
kostol nie
autoup barbariek
obycajna moralka/vyskum
bonus 00:00 - 06:00 - 75%
koniec ked kmen dosiahne 150M a udrzi 1 mesiac

 
Nahoru