• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
OT, pobavilo mně to ale hodně :D já četl popravit :rofl:rofl

Ale fakt je, že mě to taky napadlo, když bych na to 1 "o" málem zapomněl... už jsem měl "pop", pak jsem to POOPRAVIL :D

Samueli... Odpovědi supportu by měly klasicky být co nejodbornější a popsat co nejpodrobněji celou tématiku, o co hráči jde.
Nejde o nějakou relevanci důkazů... Podstata jednání s hráči na skypu není nacházet podklady pro házení špíny na druhou stranu, ale všechno si vysvětlit - na to to je dobré. Musím říct, že jediné dopady tohoto jsou pozitivní.
 

DeletedUser

Guest
Ještě jednou děkuji, že se držíte tématu.
[SPOIL]Tantaleno, někdy mě vážně zaráží, že jsi byl členem DK Teamu. Žádný supporter si nemůže a nesmí dovolit svévolně měnit pravidla hry, fóra nebo komunikace s hráči. Komunikace v ticket systému právě tomu co nazýváš "házení špíny" zabraňuje.Jednak je to jasně dokladovatelná komunikace a pak slouží nadřízeným ke kontrole jednotlivých supportérů a k dohledu nad tím, aby nevědomě nebo úmyslně neuváděli hráče v omyl, nebo dokonce svévolně hráče netrestali podle své libovůle v rozporu s pravidly. Ale ty tohle všechno víš, že? Přesto jsi měl a máš intenzivní potřebu preferovat nestandardní způsoby komunikace. A pozorný čtenář fóra si musí klást řečnickou otázku proč? Já na ní svou odpověď mám. [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Já tomu nerozumím a nevidím do Vašeho systému, ale souhlasím se samuelem. Na skype se můžete dohadovat, ale když potom chcete předat celou věc k řešení někam víš, máte smůlu protože diskuze na skype v potaz brána nebude.... Ticket systém má svůj význam...
 

DeletedUser2901

Guest
Ticket systém je jediný oficiální způsob, který je v on-line hrách povolen, a doporučen. Skype konverzace, ICQ, TS se používat mohou, ale jsou brány pouze jako informativní zdroj v komunikaci s podporou hry.
 

DeletedUser29834

Guest
Jedina novinka na kterou se vice mene nenadavalo byli vojesky tabory. Ty Inno po pul roce zrusilo :(

Takze kdyz se na todle stejne jako na spoustu ostatnich veci nadava tak to asi zustane, takze se s tim min musime smirit ^^
 

DeletedUser2901

Guest
Jsme off topic, ale nedá mi to...
Na zrušení vojenských táborů se nadávalo hodně, a hodně to bylo mazané...
Ale firma na to má právo, viz VOP firmy, a s tím neudělá nikdo nic, ta hra je jejich výlučním majetkem, a proto si s ní můžou dělat co chtějí.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ještě jednou děkuji, že se držíte tématu.
[SPOIL]Tantaleno, někdy mě vážně zaráží, že jsi byl členem DK Teamu. Žádný supporter si nemůže a nesmí dovolit svévolně měnit pravidla hry, fóra nebo komunikace s hráči. Komunikace v ticket systému právě tomu co nazýváš "házení špíny" zabraňuje.Jednak je to jasně dokladovatelná komunikace a pak slouží nadřízeným ke kontrole jednotlivých supportérů a k dohledu nad tím, aby nevědomě nebo úmyslně neuváděli hráče v omyl, nebo dokonce svévolně hráče netrestali podle své libovůle v rozporu s pravidly. Ale ty tohle všechno víš, že? Přesto jsi měl a máš intenzivní potřebu preferovat nestandardní způsoby komunikace. A pozorný čtenář fóra si musí klást řečnickou otázku proč? Já na ní svou odpověď mám. [/SPOIL]

Jakou odpověď jsi nalezl?
Předpokládám, že správnou (tedy vstřícnost k hráčům, kteří to sami radši řeší na skypu) asi ne, když stojíš tak proti mně...

Samueli, mě by zas vážně zarazilo, kdybys členem DK týmu nebyl :D

Já mám zkrátka vlastní hlavu. Nezapomněl jsem, co to je být běžným hráčem, a proto chci dělat věci i pro hráče, ne jen pro Inno a support. Zároveň mám dobrou paměť a schopnost vymýšlet nové věci... To první je dobré třeba pro vytváření článků na Wiki nebo rady hráčům, to druhé se hodí kdykoli - třeba i při vymýšlení nových druhů speedů i vůbec všech návrhů. Už máme na .cz těch druhů tolik, že vždycky, když je jednou za uherský rok někomu vypisuji, na něco zapomenu :D A dodnes bych byl díky svým schopnostem platným členem DK týmu. Bohužel ne každý je o tom zcela přesvědčen.
Což je pro mnohé paradox, že do něj chci, ale proč se nepokusit nějak pomáhat hráčům... Takhle toho člověk tolik neovlivní.
Ale to tu neřešme.

Prostě podobné věty nerad někde čtu, je to krajně nepříjemné vůči někomu, kdo pro DK udělal tolik jako já.
Jestli chceš o nějakých věcech nebo mých názorech vědět víc, klidně můžeš napsat přímo mně, já rád odpovím a bude to lepší než mě soudit bez dostatku informací. Otázka je, jestli ses nedostal do fáze, kdy automaticky zamítáš, že by mohla být pravda cokoli, co je nějak proti pořádkům a oficiální pravdě nastolené DK týmem.
 

DeletedUser33829

Guest
[SPOIL]Bleskosvodko, řešíš dost podstatnou věc, snad jedině, jestli nemáš známéno právníka a konzultovat to s ním, protože Samuel Elánius tomu stejně rozumí jak koza petrželi, ale to ostatně i my ostatní. Ale asi moc velká šance nebude, že by si INNO nedokázalo tyhle věci právně ošetřit. Též i podle mě je nedůstojné, katastrofické, že společnost, která dělá hry jen za účelem dosžení co nejvyšších zisků není schopna si zaplatit lidi, ale tak proč by to dělala, proč by se dělila, když tu má lidi co jí to budou dělat zadarmo a taky to že postupy DK Týmu jsou obsaženy v interních pravidlech, do kterých ale hráčům kouknout nedají je fraška na entou. Představ si, že by soudy soudily na základě zákonů, které by nesměly být občanům známy?:blush

Tantaleno, za ten příspěvek ke konci sedmé stránky jsi mi udělal velkou radost, vystihl jsi to brilantně a to hned v mnoha ohledech. Člověk je přizpůsobivý, to už je podmínka samotné evoluce, že biologický druh pokud chce přežít, tak musí být přizpůsobivý, a jak napsala i bleskosovdka, změny se prostě dělají postupně, protože kdyby to byl velký skok, tak to vyvolá velkou nevoli, podívej se na politiku, kde změny zákonů ši různých systémů dělají politické strany vždy postupně a ne naráz. Takže za cílem jdeme pomalu, ale jistě, nejdříve uděláme jednu část, pak si hráči zvyknou, tak uděláme druhé atd. Ale jak poznamenal bývalý cheathunter K.iller je to jejich hra, ať si s ní dělají co chtějí. Když si vezmeš, tak hry jdou neustále dopředu, dobří hráči budou hrát ty, kde nebudou muset platit a ti méně schopní budou machrovat diplomy z DK za které si tvrdě zaplatí.
Když vzpomínáš ty PB za nahrádu blokace, tak jsem to jednou zkusil a bylo mi členem DK Týmu na skypu napsané, že to nemám dělat, protože to bude bráno jako provokace.:wacko

Samueli, souhlasím s tím, že nejlepší je tool, protože se nedá mazat ani přepisovat, navíc jsem už zažil supporťáka co si na skypu mazal zprávy.:rofl Škoda jen že můžete tool hráčům zablokovat tak, že pak k topicům nemá sám přístup, tohle je taky sprostota, když si to hráč nemůže ani přečíst.[/SPOIL]

Co se dívám na svět, tak většina nabídek surovin je výměnou za PB.:blush:cry To jsem nezkoušel, jestli kdybych na takovou nabídku omylem klikl, jestli mi vyskočí upozrňovací okno? Tohle by mě zajímalo, protože takhle Inno zase získá peníze a reklamace se zde nevyřizují.:wall
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11288

Guest
Jj zeptá se tě to. Nemám teda zkušenosti když od někoho přijímáš pb, ale když ho prodáváš tak se tě to zeptá, jestli jsi si opravdu jistý...

Dále jak shedd upozornuje, tak obchodování na tomhle světě ztratilo totální smysl. Z 67 nabídek na tržišti jsou jen 4 normální suroviny za suroviny... Zbytek je za pb. Dřív jsem myslel, že by mohla být tato novinka výhodná, (což sice stále může být) ale hráči by si měli uvědomit, co je potom férová nabídka pb/surky. Např. nabídky 1 pb/1000 surovin, ale v opačném případě je to 1000 surek/100pb. To mi přijde trochu neférové.

Jako novinka je to skvělý, ale chtělo by to vychytat chybičky a to, kolik se smí nabídnout max pb za surky. a to třeba, že za každých 100 surek by šlo získat max 1-2 pb.
Vemte, že když ted už nabízí 1000 surek/za 100 pb tak 30K surek bude za 3000 pb :D pokud by teda pokračovali v tom stejném měřítku.

Novinku bych zachoval, ale trochu bych ji upřesnil a zdokonalil :)
 

DeletedUser37060

Guest
no, suroviny obmedzili na maximálny pomer, myslím že je to 3.0.
Vezmi si, že by tak ošetrili aj obchodovanie s PB (prémiové body, aby si niekto nemyslel že ide o čierny trh... :D)
akurát by dali pomer max do 0.05... čo robí 100 surovín 5pb. Ten pomer je neskutočne nízky no cena stále neskutočne veľká, čo pri 1000 surovinách robí 50 pb ( 10 000surovin = 500 pb)

Ja by som si to nevedel predstaviť... Proste je na hráčoch akú cenu si určia. Časom to stejne prestane byť efektívne a cena surovín za pb buď klesne alebo úplne zmizne...

Teraz je začiatok, takže je jasné že je to drahé. Ani automobilky nepredávajú nové autá za "pár" korún...
 
Nahoru