• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser33829

Guest
Mohl by mi někdo, kdo na světě 34 začal říct, jestli je to podle mých očekávání? Tudíž že rozdíl mezi neplatiči (či malými platiči) a platiči se výrazně zvětšil?
Nezvětšil, myslím že tato novinka na tomto světě momentálně žádný tento závan nezavedla, to už spíše to zvyšování surovin o 20 % proti kterému nic nemáš.
Nedal jsem do toho žádné PB a jsem teď dvacátý třetí.

Spíše ze samotného obchodování se stala fraška, když většia nabídek je jen za PB.;)

S34 nehraji, ale nemyslím si, že je hendikep mezi člověkem co si připlácí a těmi co rezolutně ne . Jde o strategickou hru a i v životě se člověk bez peněz dokáže vyšplhat žebříčkem vzhůru - tady to bude podobné. Jen to chce trošku více myslet - uzavírat více soukromích dohod a mít štěstí na kmen. Prostě se kmenům pořádně věnovat a časem to bude lepší a lepší . Přeji vám příjemnou hru - Null
Z morálního stanoviska je mi z toho.:bad

S limitami pro PB nesouhlasím, co to nechat neviditelné ruce trhu.;)
 

DeletedUser35350

Guest
No chvilku už tam jsu... Našel jsem pár (doslova) lidí co si odemne koupili 1PB za 1000 surek... Když kouknu na tržiště a vidím stále jedny a ty samé "vtipi" jako:

100
premium.png
100

1:41:59-1 krát Nedostatek obchodníků.
1.000
premium.png
60

2:17:59
-1 krát Nedostatek obchodníků.
640
premium.png
40
3:04:50
-1 krát Nedostatek obchodníků.
550
premium.png
30

3:04:50
-1 krát Nedostatek obchodníků.
750
premium.png
40
3:04:50
-1 krát Nedostatek obchodníků.
500
premium.png
15

3:19:26
-1 krát Nedostatek obchodníků.
1.000
premium.png
35
3:54:04
-1 krát Nedostatek obchodníků.
200
premium.png
30

4:00:58
-1 krát Nedostatek obchodníků.

Tak se musím chlámat! To přeci nemože zdraví jedinec myslet vážně...? Kterej blázen by to jako koupil?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Říká někdo, kdo si kupuje suroviny za PB... To Ti přijde fér k ostatním hráčům?
 

DeletedUser37060

Guest
hele, nerýpte zase...

už sa to tu asi 10x omielalo, a 10x premazalo.

50% tvrdí že to nie je fér, pretože im to príde ako zbytočné investovať do toho prémiové body za skutočné peniaze
50% tvrdí že to je fér a ten kto chce si to kúpi a kto nechce nekúpi
0,000 1% tvrdí že je to ako zbytočné tak aj užitočné.

:shock niekedy si fakt už pripadám ako v zoo, kde sa všetko točí dokola...
 

DeletedUser34128

Guest
jeste vic fer by to mohlo byt, kdyby kazdy dostal na zacatek dar treba 10 pb a mohl to vykseftovat..
 

DeletedUser34128

Guest
proc?, sanci koupit si surky by mel uplne kazdy, kdyz bude aktivne sledovat trh tak ma navic sanci na tom i vydelat a nemusi utratit ani korunu
 

DeletedUser33829

Guest
Je to tak jak píše tomzr2, on je vynikající kšeftař a v obchodování surovin, určování nabídek a poptávek to má zmáknuté, to jsem se už přesvědčil, když s ním hraji.;)

Takže má pravdu, šikovní obchodníci by s tím dokázali hodně, a když člověk dostává do základu suroviny, tak proč by nemohl dostat i prémiové body, když to bylo na tržišti postaveno na stejnou úroveň?
 

DeletedUser37060

Guest
keby každý dostal nejaký ten prémiový bodík, 90% detí by kúpilo neviem akú hlúposť na pár dní výhody...
9% ľudí by ich zúžitkovalo tak dobre aby mu to pomohlo v čom potrebuje ale len 1% ľudí vie z 10PB urobiť úrodu viacerých bodov....

A naviac, bol by to iba ďalší krok k tvojmu sloganu: Začni free a vyhraj bez peňazí...
Pretože keď budú, prevažne tých 90% vidieť, čo za tie body majú, budú ich kupovať aj keď sa do konca ani nedostanú....

Tu už podľa mňa ide o sociálnu stránku veci, nikoli materiálnu...
 
Nahoru