• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Vážení hráči,

v této sekci můžete volně diskutovat a ptát na vše týkajíc se Obchodování s prémiovými body. Co na zavedení novinky říkáte? Na mezinárodní verzi k této novince byli zpočátku hráči skeptičtí, ale po otestování si to poměrně chválili.
 

DeletedUser33829

Guest
[h=4]§6) Nákup a prodej účtů nebo herních náležitostí[/h]Je zakázáno nabízet suroviny za peníze nebo prémiové body.
Je zakázáno nabízet peníze nebo prémiové body jako odměnu za útoky nebo podpory nebo žádat o platbu výměnou za takovéto služby.


:scratch
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Ano, o tomto pravidle víme. Je to stále zakázané, jediná povolená možnost je nyní právě přes systém tržiště. Ovšem i zde, pokud by se hráč snažil jakýmkoliv způsobem tuto funkci zneužít, může být potrestán.
 

DeletedUser33829

Guest
Není to každého věc?;)

Je to naprosto absurdní, aby hráč, který si zaplatí za reálné peníze prémiové body nemohl si je vyměnit za suroviny. Konec konců darování PB není zakázané a je na každém jak s nimi naloží, obzvláště pokud daný hráč končí a už nikde hrát nechce.

To samé prodej účtů, když za to je někdo ochoten dát peníze, tak proč ne?:mocking Spíše se divím, že jsou tací co za to peníze klidně dají, a když dají, tak Inno stejně nic nezjistí. A ještě takového hráče blokovat? Chudák. :D Směšné to je.;)


To pravidlo je jasné, je zakázané vyměňovat suroviny za PB, takže tato novinka to porušuje, a jestli to jde či nejde přes tržiště o tom se už v daném bodě o ničem nepíše.;) Takže jeden a ten samý akt je legální či nelegální jen na základě toho jak se provede?:D Gól neplatí, protože hráč do míče kopl levačkou a ne pravačkou.:D

Jinak se mi to líbí, já proti tomu nic nemám, je to zajímavé, mi jde jen o to, že je to v rozporu s pravidly a ta byste měli upravit.;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Pravidla jsme upravili, hráče o tom informujeme. Díky za upozornění :hi
 

DeletedUser

Guest
Tohle vylepšení beru jako obrovský krok do předu.

Konečně dostanou šanci hrát na 100% školáci, či hráči co nechtějí investovat peníze do hry.

Na druhou stranu je otázka, jak moc tohle bude zneužitelné. Po otevření dalšího světa s touto novinkou se budou dat použít PB i na jiném světě, než kde jsem je vyobchodoval? :shock
Budou si moct neomezeně hráči PB "půjčovat"?
Za PB půjde zakoupit každá výhoda jako za placené PB?

A navíc, při spuštění více světů s touto novinkou, mohu při počtu vesnic 100+ využívat účet na jednom světě čistě pro získávání PB a používat je již na dalším světě, což už zase zavání zneužíváním.

Jsem zvědav :sorry

Hezký večer.
TOP :hi
 

DeletedUser11288

Guest
Jako člen DK teamu, mě ani nepřekvapuje, že to bereš jako obrovský krok dopředu :) :)
Takže pro obyčejné hráče je to upřímně na nic, zatímco pro tebe je to jedna z nejlepších věcí :)

P.s. Zajímalo by mě, kolik by si měl bodů a na jaké pozici by si byl, kdyby si např. na 33 světě do toho nevrážel haldy pb :)
Možná by si pak nefnukal, jak máš na všechny vysokou morálku :D
S tímhle vylepšením bude tvůj bodový náskok znatelně větší, jen tak dál :) Držím ti palce :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Pozor na to, wiki tým není oficiální součástí DK Týmu.
xTOPx napsal/a:
Konečně dostanou šanci hrát na 100% školáci
Já myslel, že pro ně byla zřízena VIP platba přes telefon a SMS.:scratch

xTOPx napsal/a:
Budou si moct neomezeně hráči PB "půjčovat"?
Za PB půjde zakoupit každá výhoda jako za placené PB?

A navíc, při spuštění více světů s touto novinkou, mohu při počtu vesnic 100+ využívat účet na jednom světě čistě pro získávání PB a používat je již na dalším světě, což už zase zavání zneužíváním.
Jaké půjčování? Je to obchodování, ne půjčování. PB jsou vázány na účet a účty jsou nadsvětové, takže nechápu jak Tě napadá, že to půjde využívat jen na jednom světě?:mocking Takže nemusíš čekat ani na svět 35, ale můžeš ty PB využít i na světech, kde tato nivnka není. Takže budeš moct na 34 obchodovat, abys mohl na 33 vrážet další haldy PB k udržení prvního místa.;)
Zneužívání? No fuj, jaké zneužívání? I kdyby, tak je to jen otázka úhlu pohledu, nic objektivního.;)

bethowen napsal/a:
Takže pro obyčejné hráče je to upřímně na nic, zatímco pro tebe je to jedna z nejlepších věcí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11288

Guest
Tak to by se mohli rovnou vzdát těchto komentářů, které jen zbytečně provokují a zvedají tlak obyčejným hráčům :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Proč by se někdo, kdo pro Vás udržuje nápovědu, nemohl podílet na diskusích? Je to hráč jako Vy.
 
Nahoru