• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser33784

Guest
Jako člen DK teamu, mě ani nepřekvapuje, že to bereš jako obrovský krok dopředu :)


Ruku na srdce, kdo do toho peníze nenastrká, ten na samém vrcholu asi jen tak nebude, nicméně se dá účet spravovat do těch 2 milionů bez PÚ a pořád je to zábava. Někdy si sám říkám, jak jsem to mohl vydržet. :) Ale měl jsem svůj systém. A jak bylo řečeno, dát na začátku světa několik tisíc surovin za pár PB, osobně bych do toho nešel jen kvůli tomu, abych si zkrátil dobu výstavby o 50%, každého věc. Na druhou stranu - strkat do tržiště PB, jen abych získal suroviny, které si můžu nafarmit, taky pro mě není lákavé.

Já to beru jako změnu, která se mě až tak nedotkne. Nejdu vyhrát svět, jdu zavařit těm, kteří jej chtějí vyhrát. :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26962

Guest
Osobně si myslím, že je to dobrá novinka, po delší době jsem se rozhodl si zase svět zahrát ... Jsem na to moc zvědavý, co se týče zneužívání, to je celkem těžké dopředu nad tím přemýšlet, až to bude reálné, tak si myslím, že se budou ještě muset třeba pravidla změnit, nebo zpřísnit, aby se to hráčům "spíše" nevyplatilo .... :)
 

DeletedUser

Guest
Já bych hned novinky neodsuzoval. Není to tak dávno, co se zavedla novinka Domobrany a pokud vím, i to bylo velmi diskutované a odsuzované. V dnešní době si hru bez toho někteří nedokážou představit.
Chci tím jen říct, že každá novinka se musí vyzkoušet, poté lidi mohou dávat najevo své negativní názory.
Taky bych poprosil aby se zde neustále neprobíralo mé jméno a nebylo spojováno s "KUPOVÁNÍM" bodů.
Tohle může prohlásit pouze někdo kdo tomu nerozumí. Nebude mi zde nikdo vykládat že nejde dosáhnout nadprůměrných výsledků bez PB a já Vám to předvedu na světě 34. Přece by bylo nelogické, aby v čele tabulky byl někdo kdo si na DK vzpomene jednou za den ne...?:shout
Já tu sedím častěji, než si někdo z Vás vůbec dokáže představit, takže mi netvrdte prosím, že si body kupuji!

Hezký večer.
TOP :hi
 

DeletedUser

Guest
- jen pro upřesnění.. já nepsala, že to děláš..(a ikdyby - těžko vyčítat zákazníkovi, že si koupí co je na trhu..) - ale to co zažíváš ty, zažívají hráči na špičce napříč světy.. díky těmhle "novinkám".. prostě nic hezkýho..

- domobrana je pro všechny.. tohle je pro ty, co za hru/vítěztví jsou ochotný vydat nemalý částky.. a jak předvídal už Turgon mění se tím komunita hráčů - k horšímu..

- tenhle má prachy, já čas.. tak si založím další účty, později spojím.. proč ne? Obojí zvýhodňuje.. Zrušte pravidla(snad mimo urážek a propagace rasismu atd..) - fér hra je už stejně v čudu.. a když jsme příjali zvýhodňování hráčů - tak buďme důslední.. ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zaujimave nazory na obchodovanie :).
Je to ale podľa mňa prirodzeny proces kapitalizmu,presuvanie peňazi od chudoby k bohatým :D,taka je doba,kto na to ma,ten si to zaplati,nie je to fer,ale čo je dnes fer ?
Tiež si myslim,že je to škoda,čím ďalej sa uberáme,tým maju menšiu šancu hrať kvalitne tuto hru mladšie ročníky,žial,dnes je všetko o biznise.
[SPOIL]Ale prišiel som na spôsob,ako zvyšiť navštevnosť forka :D.Treba najať brigadnikov do WIKI,už par rokov sledujem,kto funkciu vo wiki vezme,stane sa odrazu nadmerne aktivny v príspevkoch,podľa mňa wiki nepatrí do DK tymu/moj nazor/,ale je to pre mladych odrazovy mostik,ako isť dalej/modi,support/ a Ty hráči citia v tom veľku šancu :).
To nekritizujem,len konštatujem,ako to je :hi.[/SPOIL]
 

DeletedUser34334

Guest
Já vám nevím, ale to, že někdo bude do hry investovat hromadu PÚ ještě neznamená, že bude na špičce delší dobu než pár dní. Příkladem k tomu by byl ten poslední svět na Slovensku, kdy hráči, kteří si koupili ten panský dvůr za "pár dní" se sice stále drží v horní části tabulky, ale rozhodně už nejsou první a dlouho se jim nepovede.
Pořád tady naštěstí převládá to, že na obsazení pěkných pozic v žebříčku stačí mít zkušenosti a čas farmit. Pak už to je jen o tom, jak člověk umí/neumí hrát. Jediná trvalá výhoda, která mi také vadí a která opravdu zvýhodňuje, je produkce navíc, vše ostatní jen snižuje čas, který je třeba pro hraní.
Osobně jsem na tuhle novinku zvědavý, nebudu hodnotit předem, když ani pořádně nevím, jak to bude/nebude fungovat.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Změny jsou a budou,některá je přijata s nadšením,některá se zpočátku nelíbí a později si bez ní hru nikdo nedokáže představit,některá je u části neoblíbená u jiných je tomu zase naopak a některá se prostě neuchytí jako třeba vojenské tábory.
 

DeletedUser38847

Guest
Jako neni to spatny ale pripada mi ze to zachvili zajde tak daleko ze si budete moc koupit za PB plne vystavenou vesnici!!!

Kdyz byl samotny PU bylo to lepsi!!!! Ted mi to pripada pomalu o nicem! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34586

Guest
Ještě nevíte :) Nebudu soudit do té doby,dokud to nevyzkouším :great
 
Nahoru