• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze o Obchodování s prémiovými body

DeletedUser11288

Guest
To je chválihodné a je dobrý, že se podílí na něčem takovým :)

Ale nechtěj mě rozesmát (spíš se ti to už povedlo :D od srdce jsem se zasmál) srovnávat nás s ním? Hráč jako my? :D :D

Jeho otázky jsou na místě a jsou správné, jen mě překvapuje, že jsou ty otázky od někoho, kdo nemusí PB vůbec řešit! to tady rozebíráme, nikoliv to, jestli se může vyjádřit nebo ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nevím, kde jsi to vzal, že by je nemusel řešit. Víš, od kdy je ve Wiki? Přesně týden. Takže je to normální hráč jako Vy.


Raději si přečti pravidla fóra místo těch dezinformací a zbytečně necituj!
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Takhle... Asi před 3 lety byl jedinou prémiovou funkcí prémiový účet, jehož jedinou podstatnou výhodou byla masová rekrutace, řazení do skupin a hromadná ražba mincí.
Dnes máme prémiový účet, pomocníka rabování, správce účtu, krácení délky výstavby budov, kupování vlajek, zvýšenou produkci surovin, možná ještě něco. Tohle obchodování je sice pěkná věc, ale dvojsečná. Sice ten, kdo teď nemá vůbec nic, získá prémium, ale ti, co to prémium mají, těm tato funkce opět pomůže na světě uspět. Inno zřejmě počítá s tím, že kdo bude chtít mít trvale prémium, ten si ho stejně koupí, protože 200 každý měsíc získá jen dost těžko - těch nabídek asi moc přijímáno nebude - a ten, kdo si ho kupuje, si začne kupovat hlavně na startu světa co nejvíc, aby měl suroviny na všechno...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale tu nabídku na tržišti musí někdo přijmout. To není tak, že si suroviny koupíš za prémiové body.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Však já to chápu... Ale v podstatě si koupíš, protože hráči za prémium dárcům utrhnou ruce :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nevím, na Betě jsou malé kmeny a neznáme se tam, takže tohle zatím nemohu posoudit. Ale když ty nabídky budou hodně nevýhodné, nemyslím si, že po nich bude přehnaná poptávka. Bez PÚ nemáš ze začátku zas tak na rozdávání.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tu poslední větu moc nechápu...
Ale já osobně bych třeba 10.000 surovin za 10 PB někdy možná i dal... Hlavně jak hra postupuje, tak kurz 1:1000 přijme každý, kdo bude mít možnost PB získat.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, suroviny na rozdávání. Pokud nehraješ s PÚ.
 

DeletedUser30368

Guest
Chtěl jsem jako první reagovat, že novinka je proti pravidlům, ale ten Shedd je rychlejší, dál debatu nečtu. Bude stejně pro mě bez smyslu, protože hrát budu jen chvilku, ale třeba to bude zajímavá novinka.
 

DeletedUser

Guest
- jeden svět pro získání pb, druhý na normální hru.. a další posun k neférovosti hry - kdy se bude dát koupit vojsko? Jen se využijou děcka, který stejně hrát nevydržej, aby INNO napakovalo a další frajeři s plnou kešení budou "vyhrávat" světy.. Když bude zájem o suroviny, ztíží se-znemožní rozebírání účtů, které dřív lidi nechávali kmeni.. Dokážu si i představit zoufalý vůdce, který lidem v kritických oblastech za to budou platit..

Tohle už vážně není normální.. a není mi jasný, jak to může jakýkoliv hráč obhajovat.. to chce nejen silnej žaludek..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru