• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 10

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :eek:)

Človíčci zlatí... nemáte náhodou někdo kontakt na milého Severuse, který hrál ve Stínech pod vedením j.jojky a Destinyho ?
A nebo také na Boldrick - velkého bojovníka s velkým srdcem... (kmen K.O.F.) ?

Kdyby ano, tak se mi ozvěte.
Děkuji moc (ikdyž si od toho asi ani nic neslibuji)
LK
 

DeletedUser26155

Guest
Ahoj květinko, :)
O hráči, který měl nick Severus a hrál v .=S=. nemám ani ponětí ale pamatuji si hráče Severov, který ve Stínech působil. Ale bohužel tak jak tak na něj kontakt nemám přesto, že jsem s ním byl v kontaktu v době kdy působil u nás v P.S.D..
Co se druhého hráče..s tím jsem tu čest neměl.

Také bych měl jednu otázku okolo hráčky, která už dávno skončila.. ale jaksi mi na ni nejde zapomenout a chtěl bych vědět jak se má.
Jde o hráčku Silversnake(vlastním jménem Natálie). Hrála myslím v některém ze kmenů tehdejšího spolku ROMA, následně v kmeni M*H*S* a po-té bohužel skončila.
Nemáte na ni někdo nějaký kontakt(ICQ, Skype, Facebook, ..)? kdyby se tu našel někdo kdo by jej měl velmi by mě potěšilo kdyby mi ho napsal. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče ze světa 10. Byl jsem poveřen abych spravoval Vaše fórum a tak čekám že Vaše aktivita bude veliká.
Můžeme začít tím, jak probíhá svět. Napište jaký si myslíte, že kmen či aliance (spojení několika kmenů do špolečnosti) je podle Vás velký favorit k dobití 80% mapy. Pak důvody k Vašemu názoru a třeba jakému kmenu vítězství nepřejete.
Já osobně jsem na s10 nehrál takže jak silné kmeny jsou nemůže podle mě vyplívat jen z TOP 20.

Doufám, že to tu nebude mrtvé a že se do tématu připojí více hráčů a ne pouze známé tváře. :)
 

DeletedUser

Guest
Můžeme začít tím, jak probíhá svět.
Svět už jede poměrně dlouho a momentálně se jedná a o souboj dvou aliancí proti sobě tedy hlavně.

Napište jaký si myslíte, že kmen či aliance (spojení několika kmenů do špolečnosti) je podle Vás velký favorit k dobití 80% mapy.
Zatím žádný protože Urna s -E- se nikdy nespojí

Pak důvody k Vašemu názoru a třeba jakému kmenu vítězství nepřejete.
Já osobně jsem na s10 nehrál takže jak silné kmeny jsou nemůže podle mě vyplívat jen z TOP 20.
Vítězství přeji svému kmeni Urna a doufám že se to povede. A vítězství vůbec nepřeju kmeni Emmons proč to nebudu psát byl bych tu do rána že opičko? :mocking
 

DeletedUser16358

Guest
..no ty abys to tady jako první nekomentoval :rofl

..už tě pustili..?? konečně..už jsi tu chyběl... :mocking

Vítězství je jasné.. kmen -E- to vyhraje.. proto to už není tak zajímavé :pardon
 

DeletedUser

Guest
Nevěř tomu tolik i kdyby jsme vás náhodou neudolali bojem vždycky stačí jeden větší konflikt a je po kmeni ;) Jo pustili mě ban za mluvení pravdy vždycky bolí nejmíň tak mi to taky uteklo :) A jo ty jsi mi taky chyběla :cool
 

DeletedUser

Guest
Snažím se jednou jsem si stranu vybral a nějsem zrádce jako někdo že opičko? :mocking
 

DeletedUser16358

Guest
..jj opička není žádný zrádce, jen měla rozum narozdíl od někoho že..onono :mocking
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je důležitější hrdost než vítězství :) Radši budu bojovat do konce na poražené stranně než zradit. A nezradila já myslel že když odejdeš do nepřátelského kmene je to zrada? Když mě přesvědčíš že to tak není splním ti tři přání :mocking
 
Nahoru