• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

DeletedUser

Guest
Nejak je tu mrtvo ... :shout
Inak konečne som spravil sieň slávy podľa nového vzhľadu ako je to pri väčšine svetoch na fóre :)
 

DeletedUser29999

Guest
Absolutně nechápu alianci UK... fakt promiňtě ale tohle je na mě moc co si oni myslejí.. přetáhnem k nám nejlepší hráče a vyhrajeme. No musím se smát.:mocking:D
 

DeletedUser29999

Guest
No já nemám nic proti vám osobně, jen říkám, že absolutně nechápu to dění na S13 ohledně TOP kmenů, že jsou spolu.. nakonec se budete muset pobít i mezi sebou a čím více to budete oddalovat tím hůř.. hrál jsem dost dlouho na S2 a i když jsme měli TOP kmeny válku vždy tak se tam bojuje až do teď.. já už jsem tam zkončil nebavilo mě to kvuli tomu.. jo a k tomu UK.. budete se muset pobít i mezi sebou vyhrává jen hráč/ kmen co má 80% vesnic světa, ne kmen a aka...
 

DeletedUser

Guest
:rofl nejlepší hráči světa 13 už jsou odtamtud dávno pryč, zůstali jen nejvytrvalejší požírači mrtvol...
 

DeletedUser

Guest
A teď ještě tu o Rumcajzovi

images
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Anebo ještě lepší o červené karkulce plííís plííís

476.jpg
 

Wurf

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
:rofl nejlepší hráči světa 13 už jsou odtamtud dávno pryč, zůstali jen nejvytrvalejší požírači mrtvol...

Jo a těmi nejlepšími hráči myslíš určitě sebe a lifetakera - přesně ty nejlepší hráče,které jsme odsud hnali sviňským krokem tak:axe,že si tady ani nestihli zabalit a poděkovat...:D
 
Nahoru