• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 14

DeletedUser

Guest
škoda,doufal sem že tam bude alespoň Time morale,takhle asi zůstanu jen u normálního světa 1 když tenhle bude skoro stejnej:pardon
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem se sekl. Já už se radoval, že nebude noční bonus.

Ono ze začátku je noční bonus nevýhodný pro nočkaře, ale ve středních fázích hry je nejnevýhodnější pro denní hráče, kteří pošlou útok ve dne, ale dojde jim dost často v noci.
 

DeletedUser

Guest
Tak to jsem se sekl. Já už se radoval, že nebude noční bonus.

Ono ze začátku je noční bonus nevýhodný pro nočkaře, ale ve středních fázích hry je nejnevýhodnější pro denní hráče, kteří pošlou útok ve dne, ale dojde jim dost často v noci.

proto je potřeba mít hodně vesnic a trošku roztroušených abys mohl poslat útok hnedle na osmou ranní :)
 

DeletedUser

Guest
Já nemluvim o 50-ti lidech....V urru je nás 350....:pardon:kissing

Nás tam nie je 50... Sme 4 kmene spojené a tvoríme uniu, fórum máme celé zdielané a vlastne preto sme "unia" lebo normálne vystupujeme ako jeden kmeň. Máme jedného hlavného človeka pre všetky 4 kmene, 1 diplomata a pod... Daj si 4 krát 60... asi tolko nás je. V kmeňoch na svete sme 6. a na kontinente všetky naše 4 kmene obsádzajú prvé 4 miesta. Poukazovala som len na to že sme ukáškoví prápad ako obísť počtovú bariéru v kmeni.
4 kmene:
napr. K-1, K-2, K-3, K-4.... každému bude jasné že ak majú rovnaký názov, že vystupujú a fungujú spoločne. :pardon
 

DeletedUser23691

Guest
nastaveni dobre, skoda jen ze nezdelili pocet hracu v kmenu
 

DeletedUser

Guest
čím víc v kmeni, tím lépe pro mě. Rád s jedním kmenem obsadím celý kontinent :hi
 

DeletedUser12558

Guest
taky bych chtěl.zatim jsem prvni tak jdu dobrou cestou ale je tam jeden kmen kterej ma asi 300 vesnic tak nevim jestli si to dam sam.:-D
 
Nahoru