• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 15

DeletedUser1422

Guest
Zdravím, tímto bych rád oznámil, že v kmeni *T*F* se bude konat svatba. A kdo že se to bude brát? No přece všem známá Miss.Foxova a neméně slavný postarší pán v červeném s bílým plnovousem - Mr.Santa. Samozřejmě se jedná pouze o recesi, nicméně se budeme snažit o maximální autentičnost. Jelikož jsou to ale dvě významné osobnosti, zaslouží si mít řádný počet hostů, proto to také píši zde. Takže pokud by měl nějaký kmen chuť se pobavit a prostřednistvím této události poznat jiné hráče a nevadilo by mu chvíli s námi sdílet fórum, rádi ho k této události přizveme. Pokud máte zájem se zúčastnit, stačí napsat hráči Norkowir a budou vám sděleny podrobnosti. :thumb

S přáním pěkného večera Organizátorský team :bye
 

DeletedUser17870

Guest
velke gratulace ke svatbe :) alespon jedna z mala radostnych chvili uprostred bojiste :) poptam se hracu, zda se chteji veselit a dam vedet :)
 

DeletedUser

Guest
Svatba?!? Supr, upřímně blahopřeji!!! Doufám, že zde pak zveřejníte nějaké ty detailky ják to všechno vlastně probíhalo... :))))
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přidávám se samozřejmě ke gratulantům a bude mi ctí uvítat Miss.Foxovou a Mr.Santu na konci listopadu ve svém rodném městě :yes
 

DeletedUser17579

Guest
...

Zdravím :hi... jsem hráč kmene KLOKa2 .... Přidávám se ke gratulaci :) ... a koláčky svatební mám tůze rád :angel ... Tak jsem snima :clown
 

DeletedUser1422

Guest
Bude vše nač si naše fantazie vzpomene...:beer:yes
 

DeletedUser22495

Guest
nechci prudit ale myslim ze toto sem zrovna nepatri:hi
 

DeletedUser

Guest
Fíha, toľko gratulantov, ale nikto nespomína svadobné dary, ale koláče by ste si dali.. :D :D :D

Kozmi - dúfam, že vo Varoch nebude žiadna okázalá slávnosť :)
Tony - mohol si mi aj krajšie zapriať, veď je to môj veľký deň :)
Island - a ty mi čo nepraješ???.. :D :D :D

Takže všetkým gratulantom ďakujem :kissing, ste srdečne pozvaní, ale nezabudnite na tie dary, ale veď vy určite viete čo sa patrí :angel

PS: Klingo a Wirras, toto si odskáčete.. :D
 
Nahoru