• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, nebyl to špatný svět. Ale jak jsem napsal, když budu mít o dva méně, vůbec se zlobit nebudu.

Jsem tedy zvědav, kdy dorazí oznámení do hry, že byl zahájen time - end. A jdu dotestovat všechna ocenění, dokud ještě mohu ... :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Hmm, tak mozna to bude tim, ze jsi si to akorat myslel...ale nikdy jsi to nevyslovil, aspon tehdejsi nase vedeni, nam nikdy nezdelilo, ze bychom mohli byti ve viteznem kmeni s Vami, pokud bychom to dohrali....i to byl jeden z duvodu, proc jsme Vam vyhlasili valku...bohuzel ostatni to vzdali a to dost rychle...takze se vlastne nepodarilo vytvorit, zadnou fungujici proti-koalici...no a letos v cervnu to zabalila i vetsina VLH....takze uz nikdo, krom Vas nebrani ukonceni sv.17:wacko

No sazim 500 PB, ze letos tento svet neukoncite...prijme nekdo mou sazku??
12.07.13, 17:41 coopka

fish ja se klidně vsadim =)




12.07.13, 20:50

fishmar
OK nejpozdeji 1/1/2014 se bude vyplacet 500 PB:blush
máš našetřený PÚ?
 

DeletedUser25155

Guest
to mormil:

No Tebe, kolik mam ci nemam PU nemusi zajimat...ale pro coopka se nejake urkite najdou...no, ale jak tak koukam na svuj ucet, tak si spis myslim, ze mne do konce rijna vymazete:wacko

Ale jsem rad, ze jsem Vas alespon vyprovokoval to konecne zkoncovat....ale stihli jste to taktak:cool
 

DeletedUser25155

Guest
[h=5]:kingPOCHLUBTE SE:king

Královrah (Zlatá - Stupeň 4)[/h]Už jsi usmrtil 3.624 šlechticů!
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
nedávno jsme se na téma svět 17 bavili na casualu v kmenovém fóru no už vím po čem je pojmenovaný náš kmen :mocking
jinak gratuluju, ten kmen pro který je timeend se jmenuje bylo nás 5 nebo nějak tak?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, aniž bych se o to nějak zasloužil, získal jsem podruhé obránce dne - a to jsem se tam zrovna ten den ani nedostal. :D
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
O tobě jsem už dlouho nevěděl, vůbec jsem tě na mapě nenašel, ale asi jsem slepej :D
Ale gratuluji, i když je mi jasné, že pokud jsi tam nebyl, tak jsi musel mít masivní ztráty
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, musím se podívat, jestli mne tam nezrušili, ale včera jsem tam vesnice ještě měl. :D
 

DeletedUser25155

Guest
tak doufam ze tech 4.000 jeste pokorim:shout

:kingPOCHLUBTE SE:king

Královrah (Zlatá - Stupeň 4)

Už jsi usmrtil 3.809 šlechticů!

<tbody>
</tbody>

2711 dobytych visek /pocet ztracenych sem radsi nepisi, ale v tech taky asi vedu/:cool



Od potencialnich vitezu, by clovek ocekaval hafo zprav, i kdyz sebechvalu zrovna nemusim, ale tady je tak mrtvo, ze kdybych denne neprichazel o desitky visek, tak bych myslel, ze uz hraji jen sam se sebou:blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru