• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser

Guest
Njn když nemůžete porazit lovce ve hře, tak se o to snažíte aspon tady, ale i tady jsou vaše argumenty stejně chabé jako vaše hromadné útoky. Očividně na vás stačil i ten "průměrný" kmen bez kterého by ani to Tf už dávno nebylo ;)
 

DeletedUser15709

Guest
Budeš se divit, ale pokud šlo o tyhle věci nikdy jsem neuhnul z cesty a věř, že málo kdy jsem byl dobit já :p :p
 

DeletedUser

Guest
Krásný to konec, Lovci nás vojensky nikdy neporazili, důkazů o tom, že s nimi hrál suport je dost, ale záhadně se tu vždy ztratily a byly smazány :D Proto můžeme kmenu Lovci poblahopřát, že ovládají svět jehož 2/5 jsou barbarky a nekladou odpor.... Klobouk dolu kluci, jste vážně extratřída :hi :hi

A ještě něco málo pro zdejší mody, je zajímavé, že vážné obvinění suportu se tu okamžitě smaže, ale nikdo netouží po tom, aby se zjistilo, zda se jednalo o pravdu nebo ne......
Ale já na rozdíl od některých co se tu budou cítit za vítěze budu dál užívat svého života a budu spokojený stejně ač jsem tento svět nevyhrál..... :cool:king

Nevím o tom, že by se tu někdy objevilo něco jiného než obvinění, důkazy jsem neviděl, ani mi nikdo neříkal o tom, že by se tu objevilo něco čemu by se dalo říkat důkaz. Jestli se Ti chce, pošli mi je do pošty, tu nám třeba cenzurovat nebudou :D Teď už je Ti ban jedno, takže stejně o nic nejde.. Třeba účet zruším taky.

Ale nedovedu si představit, že by Vám jediné z těch obvinění co jste na nás v poslední době naházeli bránilo porazit nás vojenskou silou. To by dokázali jen murexinovy legendární betony, a ty jsem na S18 naštěstí nezaznamenal. Takhle to ve výsledku vypadá jenom tak, že než byste si to s námi opravdu rozdali, teď když už je vše co stálo v cestě pryč, uvědomili jste si kolik by to stálo času a raději uprchli. A nyní se tu snažíš přesvědčit všechny kolem, že jste vlastně udělali správnou věc a stavíte se do role morálních vítězů. Lituji, nezdařilo se.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34586

Guest
polpoiku ale já sem nemluvil na tebe,a nikdo s tebou mluvit nechce,tak si dej odchod... :):hi
 

DeletedUser33479

Guest
Krásný to konec, Lovci nás vojensky nikdy neporazili, důkazů o tom, že s nimi hrál suport je dost, ale záhadně se tu vždy ztratily a byly smazány :D Proto můžeme kmenu Lovci poblahopřát, že ovládají svět jehož 2/5 jsou barbarky a nekladou odpor.... Klobouk dolu kluci, jste vážně extratřída :hi :hi

A ještě něco málo pro zdejší mody, je zajímavé, že vážné obvinění suportu se tu okamžitě smaže, ale nikdo netouží po tom, aby se zjistilo, zda se jednalo o pravdu nebo ne......
Ale já na rozdíl od blbečků co se tu budou cítit za vítěze budu dál užívat svého života a budu spokojený stejně ač jsem tento svět nevyhrál..... :cool:king

jsi jen trotlík co neumí prohrávat, kde máš kecy jestli do 2 měsíců nezaútočíme, že rušíš účet? Vezír na tebe pár útoků poslal a už budeš barbarkou, to , že rušíte učty je jen důkaz slabosti :D

Nemáte na to se porvat, kdybychom porušovali máme ban vy chytrolíni, jsem rád, že všichni vidíte do databáze. Jen kecáte a odůvodňujete to somárinou, nehledě na to, že sepik co by bývalí admin S18 neměl do dění zasahovat, což je další podvod.

nehažte na nás špínu, protě jsme skileři a vy jen boti, co neumí prohrát

Drussy to vážně ne, pro mě DK neznamená na rozdíl od zdejších individualit co se sem chodí ukájet naprosto nic :p Já si své už uhrál, ale to že by jste byli něco extra tak to zase ne..... Zkrátka průměrný kmen, který vyhraje díky tomu, že se přímo neutkal s pořádným soupeřem, mě je vás vlastně na jednu stranu líto, cítíte se jako vítězové, ale vlastně jste nic nedokázali......
Smutný to konec světa :D :D

asi budeš na omylu, za slávy lopati, eow a třeba i déle ten proton byl silnou konkurencí, které lovci jejich vytrvalostí zníčeli. A mluvím z pohledu né lovců :-* Polpiku, zase silné kecy, ale zrušili jste učet, vidím tě na nějakého metr 50 borce s brejlema co před displayem je generál :eek:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15709

Guest
Ty skillere, tak sem hoďte za jakých okolností bylo umožněno pokračování účtu LDK.... že měl být zablokován a na příkaz Indigry byl nechán ve hře.... jste jen podvodníci nic víc, kterým stačí ke štěstí jen to, že vyhráli svět :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zpět k mému předchozímu argumentu - a co Ti bránilo porazit ten účet vojensky? Nejjednodušší je vymlouvat se na support..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15709

Guest
Proroku máš skoro pravdu, brýle na dálku občas nosím :D jinak metr 87 a 90kilo zvyklých sportovat a manuálně dělat :D
 

DeletedUser25155

Guest
Krásný to konec, Lovci nás vojensky nikdy neporazili, důkazů o tom, že s nimi hrál suport je dost, ale záhadně se tu vždy ztratily a byly smazány :D Proto můžeme kmenu Lovci poblahopřát, že ovládají svět jehož 2/5 jsou barbarky a nekladou odpor.... Klobouk dolu kluci, jste vážně extratřída :hi :hi

A ještě něco málo pro zdejší mody, je zajímavé, že vážné obvinění suportu se tu okamžitě smaže, ale nikdo netouží po tom, aby se zjistilo, zda se jednalo o pravdu nebo ne......
Ale já na rozdíl od některých co se tu budou cítit za vítěze budu dál užívat svého života a budu spokojený stejně ač jsem tento svět nevyhrál..... :cool:king


Je zajimave, ze kdyz nekdo prohraje, tak to vzdy svadi na vsechno jine, jen ne na svou neschopnost...
Je zajimave, ze kdyz nekdo prohraje, tak se snazi schazovat viteze...
Je zajimave, ze kdyz nekdo prohraje, tak byva obcas i vulgarni...

At uz Lovci vyhraji tento svet nebo ne, do teto chvile jsou jasnym vitezem:
1/ Maji nejvice bodu
2/ Maji nejvetsi off rank i def rank
3/ Maji zdaleka nejlepsi pomer vyhranych/zabranych visek...temer 10:1 /a kdyby nemeli FishMara, tak by tento pomer byl jeste lepsi:D/
4/ Prohrali jedinou valku:
Lov rádoby obranců » Zobrazit statistiky
Spojenectví
Lovci Lebek
Protivník
RYTMO (rozpuštěno)
Výsledek
Porážka
Začátek války
dne 28.09. v\ve 18:43:21 hodin
Doba trvání války
0:01:25
6x to bylo nerozhodne a 32 valek vyhrali...

a tak bych mohl jeste pokracovat...ale myslim, ze toto staci..,.
Jeste otazka na zaver?
Jak by jsi si predstavoval statistiky-viteze ty? Jak uz tu bylo mnohokrat receno-vsechny, kdo se nam postavil, jsme porazili, vedem vetsinu statistik...
A co vy? Vedete v poctu urazlivych prispevku na foru...hmm, to je tedy statistika boje jak remen:rofl:rofl:rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru