• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser33479

Guest
hihi co mi tu chceš rozprávat, že víš o věcech víc než my? I kdyby to byla pravda, což já oobně nevím, starám se jen o sebe a svoje staroti, jak můžeš vidět do důvěrné rozmluvy mezi ldk a indigrou, chceš i tu předevšema říct, že máš kontakty ve vedení, jenž ti to tlumočí ? Chceš mi tu pořád vyprávět, jak my podvádíme a přitom nám píšeš o takhle důvěryhodné informaci,, nezlob se, ale já si myslím, že my tu ty informace nemáme. Tohle mne převědčilo o tom, že jen kecy, kecy, kecy...
 

DeletedUser

Guest
Ty skillere, tak sem hoďte za jakých okolností bylo umožněno pokračování účtu LDK.... že měl být zablokován a na příkaz Indigry byl nechán ve hře.... Hovno jste jen podvodníci nic víc, kterým stačí ke štěstí jen to, že vyhráli svět :D :D

To by mě zajímalo jak jsi na to přišel? :) Možná by jsi nás mohl do tajů vaší magie zasvětit, ale myslím že víme odkud vítr vane ;) já osobně nevím kdo ho pouštěl do hry, ale ani nevím proč byl blokován a proč by měl být blokován nastálo i když vím proč byly po vašich urgencích a zavalení supportu tikety, blokovány jiné naše účty ;) Ale je to pořád dokola, takže nic nového pod sluncem, zkuste něco nového :)
 

DeletedUser

Guest
Od kdy je vyhrání silou tím, že je necelá půlka světa šedá bez toho aby byla pořádná válka??? Kluci nějak vám to vyčistilo palice :rofl

Postarat se o to aby tf zrušilo účty ještě před tím než lovci začnou útočit a pak napsat takovej blábol .. hele nevím, ale podle mně tu má někdo jiný čistou palici.
 

DeletedUser15709

Guest
Ne já jen tvrdím, že jsem viděl ticket, v kterém suport píše, že učet LDK měl být zablokován, ale na příkaz z vrchu byl ponechán ve hře i přes to, že porušoval pravidla tak, že neměl být vpuštěn z5 do hry.... Proto tu pro mě hra neměla smysl, vojensky to tu problém vážně nebyl, ale proč vrážet peníze do premia u hry, kde člověk vidí, že nejde o nic jiného než o zisk pořádající firmy za jakoukoli cenu?
 

DeletedUser

Guest
Tak za co byl LDK blokován? Zaráží mě že nám tady předhazujete, že support hraje s náma ale vy máte jednoho zkrachovalého u vás a ještě si čtete tikety. :D no to je BOMBA :D:D:D
 

DeletedUser25426

Guest
Twl polpiku - tak takovej ticket bych taky rád viděl :D
Nemáš náhodou kopii???
 

DeletedUser31103

Guest
Sice už ani nevim o co šlo,ale jakej by mělo vliv na hru, že by nám odpadl jeden účet, kterej bysme stejně z větší části rozebrali a hrálo by se dál? Docela slabej argument ,ale kde se hledá důvod, tak se důvod vždy najde. :hi

Je zajímavý, že ti neni proti srsti, že člověk, kterej celou dobu viděl, kdo tu jak je, mohl sledovat jakejkoliv účet ,kdo u koho mívá zástupy a další věci začne hrát na jedný straně a tyto informace může využívat . :blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A ještě něco málo pro zdejší mody, je zajímavé, že vážné obvinění suportu se tu okamžitě smaže, ale nikdo netouží po tom, aby se zjistilo, zda se jednalo o pravdu nebo ne......
Ne já jen tvrdím, že jsem viděl ticket, v kterém suport píše, že učet LDK měl být zablokován, ale na příkaz z vrchu byl ponechán ve hře i přes to, že porušoval pravidla tak, že neměl být vpuštěn z5 do hry.... Proto tu pro mě hra neměla smysl, vojensky to tu problém vážně nebyl, ale proč vrážet peníze do premia u hry, kde člověk vidí, že nejde o nic jiného než o zisk pořádající firmy za jakoukoli cenu?
Přeji hezký večer, rád bych Tě tímto požádal o předložení důkazů (skrze soukromou zprávu nebo pomocí tiketu), v opačném případu budu muset podniknout patřičná opatření. Jak můžete vidět, nikoho zde bez důvodu nebanujeme ani nemažeme, jen požadujeme podložená tvrzení. Děkuji.
 

DeletedUser25155

Guest
..Proto můžeme kmenu Lovci poblahopřát, že ovládají svět jehož 2/5 jsou barbarky a nekladou odpor.... Klobouk dolu kluci, jste vážně extratřída :hi :hi

...
Od kdy je vyhrání silou tím, že je necelá půlka světa šedá bez toho aby byla pořádná válka??? Kluci nějak vám to vyčistilo palice :rofl

...jen abych to uvedl na pravou miru:

2/5=40%
1/2=50%

momentalne je na sv18 2,86% barbarek /tedy o troch vice nez zabira me panstvi 2,69%/
Nejak se nemohu tech tvych 40-50% dopocitat:rofl:rofl:rofl
 
Nahoru