• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 18

DeletedUser

Guest
Ne já jen tvrdím, že jsem viděl ticket, v kterém suport píše, že učet LDK měl být zablokován, ale na příkaz z vrchu byl ponechán ve hře i přes to, že porušoval pravidla tak, že neměl být vpuštěn z5 do hry.... Proto tu pro mě hra neměla smysl, vojensky to tu problém vážně nebyl, ale proč vrážet peníze do premia u hry, kde člověk vidí, že nejde o nic jiného než o zisk pořádající firmy za jakoukoli cenu?


chlape , je dost zaujimave , ze si k tomu ticketu mal pristup . mohli to spravit v podstate iba traja ludia :D . LDK ti to urcite neposkytol . takze sa netreba vyhovarat a hladat nefer sposob ako niekoho porazit a radsej uznat ze na lovcov nemas :p .
este ta moze hnevat , ze z tych celokmenoviek co ste na LDK poslali ste ziskali iba omrvinky . najviac po odblokovani , ktore spominas , nakolko sa dostal na DK az o 4 hodky neskor ako vy .
 

DeletedUser

Guest
Tolik nenávisti, zahořklosti a zklamání z vlastní neschopnosti se jen tak nevidí, všichni tady šermují supportem a důkaz nikdo nedodal.

Když jste nás podrazili tak vás bylo 2x víc mohli jste nás zničit na mapě, když jste takové esa, ale pak podrazák podrazil podrazáka a už bylo jen otázkou času, kdy vás osekáme, vyčistíme si zázemí a připravíme se na hlavní strůjce.

MAPA z 13.3.2012
[spoil]
28jgr4j.png

qnl6wh.png
[/spoil]


Podmínky jste měli stejné, tak nevím proč tady pořád někdo brečí, ale ono je to o tolik jednodušší nadávat a ukazovat prstem na jiné než něco vymyslet ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
PS: Ocekaval bych nejake oficialni prohlaseni od TF, ktere by trochu osvetlilo jejich rozpad.
[/SPOIL]

To vyjadrenie asi nebude lebo im nestojíte za to
a v mnohom sa mýlite
1. TF nebol môj kmeň, viedol ho niekto iný.
2. Daný koniec som nenavrhoval ja.
3. Mr. face mal som tam zástup pokial boli boje 1 vs 1 ste boli dost slaby, Vaša sila je len v spoločných akciách v ničom inom. A mám určitý pud sebazáchovy a úcty k sebe a nie aby som začal ráo o tretej hodine posielať útoky. S toho som vyrástol
4. Ako písal mnohý ja dostanem ban ze napíšem vraj neslušné slovíčko s bodkami a to som len popisoval vaše staré logo a vy? Prorok napíše výraz chujoviny a nič sa nedeje!!!! ( a budem mať ban)
5. A od kosirka alias vezira len bych chcel vedieť ako sa mu darí cestovať po Europe rýchlosťou zvuku (dúfam že vieš o čom hovorím)
Ráno si vo francuzsku a o tri hodiny sa prihlasujes v Prahe na DK to je veľmi zaujímavé a nebol tam žiadny zástup ale klasické prihlásenie. ( AAAAAAAAA sakra zase ďalší môj výplod :( )

[SPOIL]
Podmínky jste měli stejné, tak nevím proč tady pořád někdo brečí, ale ono je to o tolik jednodušší nadávat a ukazovat prstem na jiné než něco vymyslet ve hře.
[/SPOIL]

Sakra kto tu plače tak jedine vy. My sme to ukončili lebo sú určité priority ako vyššia popísal sceptre. Vy tu nariekate a trepete chorobomyselne výplody tak sa ukľudnite a už začnite žrať barbarky a chladiť šampanske
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16260

Guest
Sepíku :
asi moc neznáš IT pokud se já přihlásím odkud koly na svůj pracovní PC ( přes VPN) tak pak jdu na DK vždy přes adresu PC v kanceláři a to můžu bejt třeba na Marzu :D

Asi tolik ohledně toho tvého argumentu :D
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL][/SPOIL]

To vyjadrenie asi nebude lebo im nestojíte za to
a v mnohom sa mýlite
1. TF nebol môj kmeň, viedol ho niekto iný.
2. Daný koniec som nenavrhoval ja.
3. Mr. face mal som tam zástup pokial boli boje 1 vs 1 ste boli dost slaby, Vaša sila je len v spoločných akciách v ničom inom. A mám určitý pud sebazáchovy a úcty k sebe a nie aby som začal ráo o tretej hodine posielať útoky. S toho som vyrástol
4. Ako písal mnohý ja dostanem ban ze napíšem vraj neslušné slovíčko s bodkami a to som len popisoval vaše staré logo a vy? Prorok napíše výraz chujoviny a nič sa nedeje!!!! ( a budem mať ban)
5. A od kosirka alias vezira len bych chcel vedieť ako sa mu darí cestovať po Europe rýchlosťou zvuku (dúfam že vieš o čom hovorím)
Ráno si vo francuzsku a o tri hodiny sa prihlasujes v Prahe na DK to je veľmi zaujímavé a nebol tam žiadny zástup ale klasické prihlásenie. ( AAAAAAAAA sakra zase ďalší môj výplod :( )

1. Nebyl to tvůj kmen, ty ses tam jen vetřel s hubou plnou keců o tom jak podvádíme místo abys ukázal jaký jsi machr, na toho si hraješ jen tady na foru, ale věříš tomu jen ty sám.
2. Nenavrhl jsi konec, ale dost jsi mu pomohl svýma halucinacema a výplodama po koňských dávkách LSD.
3. Tato hra se jmenuje Divoké kmeny a vyhrát ji může jen skupia lidí. takže to tvoje fňukání o "1na1" si strč za své ušmudlané trenky, na xichta jsme neutočili pořádně asi rok a když jsme utočili, tak jsme ho vždycky vykopali z oblasti kde jsme ho nechtěli, HRDINO :D
4.Ty by jsi měl dostat BAN na hlavu, protože to co píšeš nemůže psát duševně zdravý člověk.
5.U vás v Čobolově asi ještě něvynalezli teleport? Taky by mě zajímalo pokud bych se na DK přihlásil na dovolené v karibiku a pak se vrátil do ČR, tak bych byl brán jako nový hráč na účtu, protože nehraju z původní IP, nebo by mě veličenstvo Sepik poslal zpátky do karibiku abych se tam mohl lognout z původní IP a řešit s ním tiket?

My nemáme důvod plakat, vy jste to zabalili, vy jste poražení, utekli jste jak zpráskaní psi a vaše "určité proirity"? Ty jste předtím neměli? Nenechte se vysmát prostě jste jen kecalkové, kteří "mysleli", že to za ně lovci tady odbojují a oni si jen připíšou vítezství, ale neklaplo to s krysama nejedem :) Barbarky budem žrát až budem chtít, stejně tak jsme si diktovali tempo požírání vašich podržtašek.

PS: Nezapomen se zeptat jak vím že bereš LSD, že to můžeš vědět jen ty, nebo protidrogová centála :D
 

DeletedUser23861

Guest
ja se vam kluci divim, ze se sepikem hrajete jeho hru, je to ta sama nalejvarna, kterou provadel v TF, a kam je to dostalo je snad zrejme. dokonce i kemidar, kteryho jsem az temer do konce povazoval za vcelku seriozniho chlapika si jim nechal vymyt hlavu, kdyz vidim, jak ma popsane vesnice.
à proros, byla to prave kemidarova chyba, nebo mozna jeho casova zaneprazdnenost, ze si nechal prerust pres hlavu jesitnou calibris a ujecenyho polpika, nechal jim volnou ruku k rizeni kmene smerem jakym jim vyhovovalo a vytvareni klima vhodneho pro vyprovokovani valky. pritom situace koncem roku 2011 byla jasna, dohromady jako spojenci jsme ovladali celou mapu, Lovci jeli severni polokouli, TF jizni, fungovalo to bez vetsich problemu a mohli jsme uz v ty dobe zavrit svet, ale jak je videt, pokud sezenes ty spravny potizisty a provokatery, dokazes i z tohohle vytriskat novou valku.
 
Nahoru