• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser30368

Guest
Miko, tak na světě 20 znám jen pár lidiček a fandím Vašim nepřátelům :p
 

DeletedUser30368

Guest
Já to vím ;) zde je VK, ale Miko je na světě 20 (Zde možná taky, ale to já nevím :D )
 

DeletedUser

Guest
Krásné počteníčko:)
Tato hra je bojová a k jejímu vítězství vedou různé cesty.Víc se k tomu zatím vyjadřovat nechci.
Prožil jsem zde mnohé,ale to co řeším nyní jsem nezažil za celou dobu co to hraju.
Ale on i zásah vyšší moci někdy člověka nakopne a výsledek je zdaleka jiný než se zdál.
A proto jedeme dál:axe ,viď Žabičko?
 

DeletedUser34342

Guest
Teda kluci :D
jsem na 20 i na 21...teda 21 se dnešním dnem stala minulostí...tedy jestli už Martínek nezaklepal na vrátka mé poslení vesničky :D :D
 

DeletedUser

Guest
díky;)

- ke světu 21.. přestože nemá informátora, projevuje se pozoruhodná "nestranost" ( posledních číslech jsm se seznámili na fotkách snad se všemi členy VK a Val;)) i nadále..

Když už se používá "vražení nože do zad".. "zrada..".. možná by bylo na místě i dodat, že k němu došlo jako přímý důsledek toho, že vůdce Val poradil hráči NJ, aby se přestěhoval na účet do VK.. a svůj účet v NJ si z něho rozebral(šlo o hráče o kterého NJ velmi bojovalo, aby ho kdysi z řad nepřátel mohlo příjmout mezi sebe.) - bez domluvy s druhou stranou.. a vůdce VK pro změnu odmítl zastavit rozebírání tohoto hráče/účtu NJ - svými hráči.. Pokud tohle není totální nerespektování spojeneckých vztahů a suverenity spojeneckého kmene.. pak už opravdu nevím..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34342

Guest
Svět 21 není jediným světem, který je bez informátora. Jsme rádi za články, které nám občas pošlou i jiní "pisatelé". Pokud i ty a tvůj kmen budete mít zájem o přispění do dění světa 21, můžeš nás kdykoliv informovat na e-mail Redakce, nebo mě osobně do pošty.
Co se týče tvého vyjádření, tento příspěvek se hodí do kavárny světa 21 a dále zde na toto téma může být vedena diskuze. Zde bych uvítala "jiné" připomínky, týkající se vzhledu, obrázku a celkového pohledu ohodnocení obou magazínů.
 

DeletedUser

Guest
jj lepší o světě 21 nepsat vůbec, když není informátor. Jelikož co tam je teď, jsou informace o ničem.
 
Nahoru