• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
.. nahlásit můžeš vždy.. - proti pravidlům je vyhrožování mimo hru.. (např. "rozebereme tě!" - je v rámci pravidel, "najdu si tě a rozbiju ti.." není..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přesně tak, jak píše bleskosvodka. Záleží na tom, o jaké vyhrožování jde. Nahlašto ticketem a uvidíš, ale sám nejprve posuď, zda to je v zápalu hry, nebo to už překročilo hranice slušnoasti.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajaj

A co bys chtěl? Drekt a zelí tu nejsou (až se otevře další server tak přejdou "diskutovat" tam) Na světě přibívají ve velkém barbarky což lidi znechutí. Jiní nevědí že nejaké DKforum je. Ti co to zjistili tak už je jít sem přešla chuť. A ti co psali dostali banány a někteří i hůř. Nooo a pokud někdo zůstal přečetl si o tom, řekl si: Aha tady chtějí abych držel ústa a krok. (takže se neprojevují nebo si zaťukali na čelo,případně umřeli)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajajaj

Řeknu to asi takhle: Nemám rád ani promiskuitu a ani celibát.
 

DeletedUser

Guest
.. s těma barbakama to není tak hrozný - jen jedna "hráčka" neusnesla, že na ní jde nějakých 200 útoků.. a kmen nešílí, když na ostatní šlo mnohem víc.. na dopady nebyla a pak jen dala zrušit účet.. ("zdravím" rompeg na 16..)
.. svět je uzavřen, brzy zlevní mince.. hra se ještě přiostří - na řeči není moc čas;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:)))

.. moc škoda Houmri.. měj se moc fajn, a hodně štěstí..

na to co zverejnil Houmri nema cenu ani odpovedat (vybral a zlozil z celej nasej komunikacie len to co sa mu hodilo do kramu)

ale to ze bleska za nim smuti hovori za vsetko:))))
a este to ze sa vyprdol na svojich vlastnych spoluhracov v kmeni a dediny namiesto toho aby im odovzdal tak ich nechal zbarbarit
proste Houmri - podrazak,chvalenkar,nervak a zradca
 

DeletedUser

Guest
Houmri tu není jakou dobu a stále se řeší :hi

Co bude dál?? VK a ta jejich akademie se pomalu, ale jistě potápí :yeah
 

DeletedUser6478

Guest
Co bude dál?? VK a ta jejich akademie se pomalu, ale jistě potápí :yeah[/QUOTE]

To je poněkud laciné, každopádně VK žádnou akademii nemá.
 
Nahoru