• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser36488

Guest
Jen ta wei to zabrala fake, co? :)

Pamatuju si od tebe jenom ty fake, nevím že bys ten večer vůbec něco přihazovala. Ale vy jste někteří třeba poslali před vláček 5 ostrých, a v rozptylu 5 hodin.. Jak dopadly někam dvě čistky, a obě útočily na nádvoří, tak už to bylo celkem jasné že to asi nepůjde fake vláček hned hodinu po.. Takže i bez označení se to dalo poznat, bohužel ale když už bylo opevnění dole. Na tom účtu se navíc dal vyprodukovat pouze jeden pandulák, a nebyla tam vůbec žádná off. S účtem který byl z větší části ve vašem území to zas tak srandovní nebylo :yes
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
ide na mňa útok so šľachticom
kto je na účte zdepit ?
zástup Ex?
 

DeletedUser36488

Guest
Byl jsem tam jeden večer, dodržel jsem co jsem na oplátku slíbil a tím to pro mě hasne. Můj hráč to není, abych bral i noční a pracoval nad rámec
 

DeletedUser36488

Guest
Ano, Mrakomor chtěl abych ho přijal, ale odmítl jsem. Zajímá tě proč jsem ho odmítl? Před týdnem jsem mu na jeho žádost odpověděl, že na něho brzo vlítnete, a že není ještě dost silný.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, tak nám psal, že odmítl on vás. K nám totiž dělal vstupní pohovor a nelíbily se mu naše nároky, tak šel jinam.
 

DeletedUser36488

Guest
Njn, nejsme na něj dost dobří :D
Vsadím se, že když se zeptám u UnW těch co ho nabrali, tak řekne, že i vás odmítl :wacko
 

DeletedUser

Guest
Po tom Tvém zástupu u něho už to tak skoro vypadá ;)

Ano, on odmítl nás - nelíbily se mu naše otázky při vstupním pohovoru. Férově nám to napsal.
 
Nahoru