• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

v této sekci můžete volně diskutovat o královské události! Budeme rádi za vaše postřehy, podněty ke zlepšení a také názory, jak se vám událost líbí či jak se na ní těšíte.

Ty nejzajímavější postřehy a komentáře předáme přímo vývojářům hry!


S pozdravem
Kmenový Tým​
 

DeletedUser38134

Guest
Nevypadá to špatně, ale snad tam nebude zase nějaké zklamání jako u té zimní události...
 

DeletedUser

Guest
Dival sem se na to uz na te anglicke beta verzi.. jen moc nechapu ty bonusy, to plati jen do tech jeskyni nebo i pro utoky a obranu pro ostatni hrace?:eek: Treba 300% bonus utoku s beranidlama, vetsi obrana i utok s vsema jednotkama to by hodne zmenilo tu hru :eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38821

Guest
????

Všude píšou že se ta akce spustí brzy ale nevíte, prosím jak brzy víte na casualu je můj paladin na dlouhé cestě a já moc chci aby to stihl akorát tak na začátek, případně děkuji za odpověď. :)
 

DeletedUser38821

Guest
Díky

Díky pročítal sem to znovu a našel to, je to hned na začátku, podle termínu 3.6.2014 By to mohl můj paladin stihnout. :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ale vždit nemusíš vůbec nic vylepšovat, i v základu jsou některé ty bonusy dost znatelné.
 
Nahoru