• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

DeletedUser39335

Guest
Ďakujem

Aha. Tak to som nevedel. Myslel som že ak hráč z môjho okolia dajú jaskyňu prehliadne a potom porazí príšeru tak sa jaskyňa odstráni všetkým na mape, takže aj keď ja niečo porazím ostatní to tam nemajú. Tak potom v poriadku. Už som ich pár preskúmal ale mám dojem že som už nemal miesto v pokojoch takže mi asi preto neprišla. Ďakujem :)
 

DeletedUser

Guest
Dotaz

Zdravim, slyšel jsem, že za vyplenění jeskyně a zachránění člena královské rodiny někdo
dostal odměnu LK,takže ji pak nemusel zkoumat a ušetřil od všeho přes 2000 surovin.
Chtěl bych se zeptat co je na tom pravdy, popřípadě kterou příšeru musím zničit? (Jde o sv36)
Díky za odpověď.
 

DeletedUser39999

Guest
Zdravim, slyšel jsem, že za vyplenění jeskyně a zachránění člena královské rodiny někdo
dostal odměnu LK,takže ji pak nemusel zkoumat a ušetřil od všeho přes 2000 surovin.
Chtěl bych se zeptat co je na tom pravdy, popřípadě kterou příšeru musím zničit? (Jde o sv36)
Díky za odpověď.

Jedná se o úkol jako všechny ostatní, že za záchranu (nebo objevení už nevím) prvního člena královské rodiny dostaneš 1LK
Ale dostaneš jen LK ne výzkum na LK :yes
 

DeletedUser39999

Guest
Cena vylepšení

Teď jsem se vrátil po víkendu, mám úplně plné sklady a chtěl jsem vylepšit Princeznu a tadáá je to tak drahé že na to ani se 100% skladama nedá zaplatit....bééézva vymyšlené

Vylepšit
Vybrané vesnice:379
Suroviny k zaplacení: 726.144.000
Dostupné suroviny: 453.601.677
 
Nahoru