• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zachraňte královskou rodinu

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Událost byla spuštěna. Těšíme se na vaše názory!

Omluvte některé chybné překlady, pracujeme na jejich odstranění...
 

DeletedUser36255

Guest
EH? Náklady na vylepšení o 3% -> 67.712.000 surovin? :shock :rofl
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Množství surovin je závislé na počtu bodů, které hráč má. Cena je proto procentuálně určena, aby byla pro všechny hráče poměrově stejná.
 

DeletedUser36255

Guest
No, jelikož to má tři nuly, za poslední tečkou, tak odhaduji že se nejedná o desetinné číslice a tedy ty suroviny jsou skutečně slovy šedesát sedm miliónů sedm set dvanáct tisíc suroviny za jedno vylepšení?

Mám 294 vesnic. Prostou matematikou zjišťuji, že i kdybych měl ve všech vesnicích maximální doly, na světě s rychlostí 1 za jeden den vyprodukuji 50.803.200 surovin.

Stále v pořádku?
 

DeletedUser33829

Guest
Myslím, že ta cena za vylepšení je vtipná, sice jsem za den vyraboval i 20 mil. surovin, ale při 67 vesnicích je to fakt vysoká částka, ale nemusí se to posílat přes tržiště, to by bylo peklo, ale i tak za tolik surovin bonus jen 5 %. :D
 

Přílohy

  • Prodloužení.JPG
    Prodloužení.JPG
    25,9 KB · Zobrazení: 19

DeletedUser39999

Guest
Cena

První identifikace zdarma
Další za 100PB

Prodloužení za 200PB
 

DeletedUser39999

Guest
TO BukajAktobos:

TO BukajAktobos:
Pokud nebudeme předpokládat že máš prázdné sklady, jakože asi určitě nemáš.
Tak ve svých 294 veskách můžeš při polovičních skladech mít 176.400.000 surovin celkem. Tak nechápu co se ti na té ceně nezdá.
 

DeletedUser36255

Guest
Co to je za argument, kolik můžu celkově mít? Důležitější snad je, kolik můžu denně vyprodukovat.

To je jako argumentovat, že když mám v bance limit výběru 500.000 mám se dobře. Ale když reálně vydělám za měsíc třeba 20.000, tak je mi to k ničemu. Takže vztahovat to ke kapacitě skladů je mimo téma.

Celá diskuze by měla spíše znít - opravdu někdo přemýšlel, že nastavil cenu za zvýšení o pár % takto nesmyslně? Ty suroviny samozřejmě každý použije na ražbu mincí a další šlechty a ne na to, aby například LK měly o 3% (více jak denní produkce všech dolů proto, abych měl o 3% lepší útočnou sílu na 8h!!! :rofl).

Zase někdo v INNO přemýšlel. Ale to není žádná novinka.
 
Nahoru