• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35120

Guest
já hraju pak ještě na 32 :D tam nebudu plnit sklady :D na casualu rekrutuji jen armu a proto mám full sklady :D
 

DeletedUser38590

Guest
obchodníci

taky sem tu čekal do půlnoci ... teď je 8:53 a furt nic ... kde to vázne?:crazy
 

DeletedUser15465

Guest
Na kešualu ty ocelové blbinky nebudou..
a další věc - hodně lidí do těch vesek asi bude cpát surky - ale nejvíc se (možná,podle síly obrany)napakujou ti,kteří tam pošlou surky a pak si je za (možná) lehkých ztrát vezmou zpět,včetně surek ostatních hráců.
ale jestli ty ztráty budou v tisících,pak už to ztrácí smysl-kdo chce čekat než se fullka znovu postaví,že..
 

DeletedUser18381

Guest
Vy jste nedočkaví :D

Během dopoledne to tam bude ... Takže se těšte :hi

Obchodování s obchodníky

Tábory s obchodníky se objeví na mapě hned jak tato akce začne. Obchodníci přicházejí z mírumilovných důvodů - chtějí s Vámi obchodovat!

Ano jsme nedockavi, v info pro ZU je , ze se tabory objevi ihned jak tato akce zacne, procpak mame cekat az v prubehu dopoledne ? :wacko
 

DeletedUser35120

Guest
Na kešualu ty ocelové blbinky nebudou..
a další věc - hodně lidí do těch vesek asi bude cpát surky - ale nejvíc se (možná,podle síly obrany)napakujou ti,kteří tam pošlou surky a pak si je za (možná) lehkých ztrát vezmou zpět,včetně surek ostatních hráců.
ale jestli ty ztráty budou v tisících,pak už to ztrácí smysl-kdo chce čekat než se fullka znovu postaví,že..
Ehm je tam psáno včetně Casualu!


Kozmicz Tato akce bude probíhat na všech světech včetně Casualu.


Tak že to bude na casualu!!! :D
 

DeletedUser15465

Guest
a to jsem nic nepil! :-D
Stejně je kešual svět pro lamy co si chtěj něco dokazovat.. :)
 

DeletedUser15465

Guest
No jo.. je víc lidí,co ty barbarky,lamy a 20% limit útočení prostě nepřekousne..
když se nabíraj lidi do kmenu, casual taky nikoho nezajímá..
 

DeletedUser31120

Guest
to
trianglep28 :

Vždycky takové akce začínali dopoledne jen vydržte ty si myslíš že tu bývají všichni hráči o půlnoci ?

To by se nevyplatilo prostě v průběhu dne to bude vydržte :D :D :D
 

DeletedUser36661

Guest
Takže k 1 bonusu,když mám 2.700.000 bodů potřebuju 2.390.000 oceli = 20.000.000 surovin? Tohle není bonus,vždyt do toho vrazím celodenní produkci surovin ze všech vesnic a dostanu za to nějaký málý bonus na 10 hodin..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru