• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38808

Guest
se píše....:
Suroviny můžete poslat obvyklými způsoby - přes tržiště nebo volným obchodováním. Jakmile proběhne obchod, dostanete od obchodníka ocel!
No jo, ale já lama tomu nerozumím. Mám do toho tábora obchodníků poslat suroviny automaticky, anebo čekat až se objeví nabídka v obchodě??? (Protože zatím vydím tábor, ale nabídky na ocel nikde...)
 

DeletedUser

Guest
ať počítám jak počítám, jedno zatočení na S33 mně stojí 150k surovin (15000 oceli) - při těch 5ti vesnicích jsou tyhle bonusy spíš okrádání o suroviny, než nějakej skutečnej přínos. no naštěstí mě to stálo "jen" 20k surovin, než mi došlo, že to asi nebude akce výhodná pro mě, kor na mrzkých 10hodin
tak jsem trochu zklamanej, čekal jsem nabídku pro hráče výhodnou, když jsou ty Vánoce :D

erakiss - pošleš normálně z tržiště jako dodávku vesnici

mimochodem pokud nemám aktualizovanou mobilní aplikaci, tak z mobilní mi jde útok nabarbarku jako farmící, ale ve skutečnosti už tam jsou nakýblený "trhovci" :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36661

Guest
No výhodné to nebude asi pro nikoho,nechápu kdo to vymyslel,ty ceny.

možná ty vesnice budu rabovat,ale je tam 80.000 nějakých jednotek
 

DeletedUser

Guest
Veselé vánoce

Tak tohle je tedy bonus :rofl Zavedly to jen proto aby jsme točily jen za PB a ty vyžírkové se zas napakovaly je my z toho akorát šoufl :bad už neví jak z nás tahat prachy :(
 

DeletedUser

Guest
ukazuje to 40k obrany - aspoň u nás na s33 - tak jsem jeden kousek sundal a už mi zbývá jen těch 39 999

jinak neaktualizovat mobilní aplikaci se ukazuje jako dost hloupá chyba, protože mi dopadaj útoky odeslaný z mobilu na barbarky, ale dopadaj už na Obchodní místo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16518

Guest
http://cs16.divokekmeny.cz/public_report/3ab785ff6dea6df70aa4c775dd6e8b9a

Hm supr vychytávka fakt se to vyplatí :D, pardon větší blbost už jste nemohli zase dát, spíše aby jste nějak natáhli lidi třeba už jen na svět 33 tak uděláte toto, suroviny si mohou posílat hráči navzájem, ted nevím jestli i soupeři, a to že tam narve někdo suroviny se mu vůbec nevyplatí, to nepočítám i sám sebe co hraji na světě 16 a těch surovin bych tam musel narvat ze všech vesnic. To je můj názor :D, možná má někdo jiný - zastánce tohoto vánočního bonusu
 

DeletedUser

Guest
Nevíte někdo jak jsou ti vojáci v těch vesnicích silní?
Třeba mají obranu 1..
Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Tak to teda admini pěkně nedomysleli.
Zatím nejnepovedenější akce jakou jsem zažil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru