• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Tak po několika dnech posílání surovin obchodníkům mám jenom třetinu oceli, které potřebuji na roztočení kola. Zkoušel to někdo dobýt? Padlo 10 ostrých aby se spoluhráč dozvěděl, že tam nejsou vůbec žádné suroviny. Takže vlastně zbytečně.

Poslední útok:

[SPOIL]
Původ :
XXXXXXXX
unit_spear.png

unit_sword.png

unit_axe.png

unit_archer.png

unit_spy.png

unit_light.png

unit_marcher.png

unit_heavy.png

unit_ram.png

unit_catapult.png

unit_knight.png

unit_snob.png

Počet:
6497
199
2598
499
Ztráty:
764
306
59

Obránce:
---
Cíl :
Vesnice neexistuje
Počet:
unit_xmas_merc.png
4,430
unit_xmas_guard.png
0
Ztráty:
unit_xmas_merc.png
4,430
unit_xmas_guard.png
0

Špionáže

Vyšpehované suroviny:
0 0 0
Akční suroviny:
res.png
Ocel
Budova:

Kořist:
160 160 160
480/240.690
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
- info o surovinách by mělo být vidět při kliku na danou vesnici: dodané suroviny.. Nebo to tam bylo a přes to si neodnesl nic..?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V zadání je napsáno, že ocel se dobýváním nedá získat. Jen obchodováním. Odnést je možné jen suroviny, které tam dodali hráči, ale i o těch je napsáno, že jsou dobře ukryté. To info, co je vidět, je jen o oceli.
 

DeletedUser

Guest
- hráči sotva dodali ocel.. jsou tam jejich jména(i to zaráží..) a množství u nich odpovídá surovinám, ne oceli..- i podle špehovaček to tak vychází, otázka je, jestli ty suroviny je možné získat - proto se josse ptám.. (ikdyž spíš jen ze zvědavosti - ta akce prostě je pro hráče dost nevýhodná, a moc surovin snad sypat nebudou..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37051

Guest
;)

no tak jsem to zkusil na s 33, kde to po me chce jen 8 200 oceli na jedno otoceni, tudis 82 000 surek... a vytocil jsem si o 20% zkracenou dobu stavby... zcehos mam pri 3 vesnicich naramnou radost, jelikos uz na pansky dvur spechat nemusim. :D :D
Takze jak jiz nekdo zminoval, je to jen proto, aby spolecnost InnoGames vyrejzovala co nejvice prasulek za to, ze si to hraci budou kupovat za body... Takze zase zvyhodneni akorat pro ty hrace, jenz maji prachy na to, aby je do toho cpali... Stejne jako novinky z vlajkami, vlajky jsou fajn, ale zase je u nich moznost koupe za premiove body. ;)

Dale jsem si za ten Vas maly darek vytocil silu kopi a mecu o nejake procenta, tak jsem se chtel zeptat, jak to funguje?
Zda-li, kdyz to aktivuji, se pocitaji ty procenta na vojacky v mich vesnickach, nebo i tem co poslu na podporu k nekomu, kdo ten bonus aktivni nema? ;)
 

DeletedUser37060

Guest
k tým "prachatým":

myslíš si, že keď je to nevýhodne za virtuálne suroviny (vychádzam z tvojho presvedčenia o nevyhodnosti) , že to bude výhodne za reálne peniaze?? :rofl

:scratch:n_o to si nemyslím...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já bych ani tak neřekl, že sk25 je jediný svět, kde hráči využili tomboly. Např. takový S17 na norských kmenech má také zajímavého lídra, který z 600 bodů se vytáhl během chvíle na 11 tisíc. Dnes již je lídrem s větším počtem bodů, ale stále když porovnáte, tak 25tý hráč má stále 1 vesnici a on jich už má 10 :)

http://no17.tribalwars.no.com/guest.php

Jinak tombola je skutečně hlavně o štěstí. Navíc každý bonus má jinou pravděpodobnost, že padne, proto vám mohou některé běžné bonusy padat častěji, než ty neobvyklé. Mě osobně při testování tomboly padl 4x z 5ti pokusů bonus pro lučištníky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru