• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze - Zimní událost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
- dva hloupí "frajeři" se sundaj snadno.. stačí aby se okolí domluvilo.. to spíš z toho co okolo toho může vzniknout("rychle kredity, ať nezaostávám..") mám strach.. Vánoční dárek? - pěkný svinstvo..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
hlmartin: Ono je těžké vytvořit takovou událost, která bude spravedlivá ke všem hráčům. Vždy bude nějaká skupina hráčů (novější světy, starší světy) v menší (či větší) nevýhodě.

Musíte to brát tak, že na starších světech jsou bodově silnější hráči znevýhodněni při obchodování, ovšem zvýhodněni při dobývání těchto obchodních míst. Naopak na novějších světech s méně bodově rozvinutými hráči, je snažší s cizinci obchodovat, než na ně útočit. Vše má své výhody i nevýhody. Každý hráč si musí sám určit, co je pro něj výhodnější…



Tyto mezikontinentální události se nastavují vždy globálně pro stovky herních světů po celém světě, nejsem si uplně jistý, zda by vůbec bylo technicky možné na každém světě událost nastavit jinak.



SiTe: Ano, o tom už se na Slovensku hodně mluví. Osobně si nejsem uplně jistý, zda je to natolik velká výhoda, celý svět se spíše spikne proti těmto dvěma hráčům. Takže já bych to spíše nazval výhodou, která se může stát velkou nevýhodou.

Navíc nyní již je možné některé vylepšení použít pouze 1x za den.

 

DeletedUser37372

Guest
Ale i tak.. Jestli již mají sklady 30, což znamená 400k volného místa, tak dostanou 50% od všeho, což je 200k a to je strašně hodně... A nevím, jestli se hráčům na ně bude chtít útočit, když mají hradby na 20 a deff můžou vystavět o hodně rychleji než my a ve mnohem větším množství + s offkou případně zkatovat... To je již jedno, dá se to hrát i bez peněz, hraji to tak a držím se průběžně na 25. místě, ale tohle je moc velký náskok..

A ano, naplnění skladiště o 50% je sníženo na 1x denně až po ohlasech lidí a nárůstu bodu těch dvou "hráčů".
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34334

Guest
On celý ten slovenský svět 25 je na dvě věci. Ať už datem spuštění, kdy skončí ochrana a prakticky hned začne mír, nebo rychlost podobná šnekovi s farmícím limitem na 1.000.000 surovin (za měsíc nuda) a k tomu ještě ona "slavná" akce, která se nevyplatí nikomu za žádné ceny kromě PÚ, prostě nejlepší svět v historii...
 

DeletedUser27267

Guest
muzu se zeptat kdyz tam neni napsano,ze se aktivaci jednoho zrusi predesle a zmizi uplne dostanu treba nazpet ocel na roztoceni novyho kola?:)
 

DeletedUser34334

Guest
Asi tak, taky jsem takhle smazal jeden bonus, kdy jsem si dal bonus na produkci surovin a hned na to +20% LK a seker a zmizelo to...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326

DeletedUser

Guest
- bude se ještě zvyšovat potřeba ocele, tak jako se zvýšila dnes, nebo už bude po zbytek akce konstantní?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Tu ocel nevím, ale otestoval jsem, jak je to je, když chcete aktivovat další výhodu, zatímco jedna už běží. I na českých DK dostáváte upozornění, že si aktivací další výhody tu první zrušíte. Takže číst hlášky a ne je jen bezmyšlenkovitě odklikávat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru