• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotografujeme

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, nějakou šanci to najít jsem přeci musel nechat ... ;)

Tohle ale možná bude těžší, nebo možná ne ... Kde byl vyfocen tento havran, sedící na okraji jedné známé průrvy vyhloubené věky jednou neméně známou řekou?

IMGA0045.JPG


Nápověda - možná pohled na větší plochu pomůže a také na stavbu, která s tou řekou souvisí - ta přehrada je dost známá, ve své době byla největší na světě a je na hranici dvou států ...

IMGA0047.JPG


IMGA0049.JPG
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Přehrada na Coloradu, na hranici Arizony a Nevady.
Hoover Dam.
1280px-Hoover_Dam_notice.jpeg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, přehrada je dobře, ale kde sedí ten havran? ;)
 

DeletedUser25426

Guest
:scratchno já zapoměl - psal jsem prve Colorado - takže Grand Canyon ;)
Pokud mu teda říkáš průrva :D je to kaňon, vytvořený Coloradem

...plošina Colorado River (které je Grand Canyon součástí) se vyvinula v předchozích 40 miliónech let a samotný kaňon je pravděpodobně méně než pět až šest miliónů let starý. Výsledkem eroze je tak jeden z nejzachovalejších průřezů geologickým útvarem na planetě...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, kdybych napsal kaňon, tak by to bylo hned jasné, tak jsem to musel trochu opsat ... :mocking

Nemáš také nějaké vlastní fotky na hádání?

Aby nepřišlo Coloredo zkrátka ...
IMGA0031.JPG

Ještě zůstanu za oceánem, kdo pozná toto?

IMGA0057.JPG
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Letadlo ano, dokonce bylo i na Ruzyni, když tu byl Obama. Je to vojenské nákladní ... a není to Ruslan. ;)
 

DeletedUser25426

Guest
Nojo - americká Galaxy ;)
Jsem si nejdříve nevšiml, že je to náklaďák :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No vidím, že nápověda zabrala! :D


Od techniky zase ke kytičkám ... toto by mělo být snadné ... vyskytují se například na Laguna beach a při odlivu se dají snadno nafotit. Kdo chce, může z pilnosti určit i ten kousek mnohobuněčného vodního organismu, co vypadá jako ulomený list.

IMGA0114.JPG
 
Nahoru