• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Fotografujeme

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak já jaksi prvoplánově předpokládám, že odpoví Ti, co tam bydlí, nebo tam někdy byli a nápověda je proto, aby se to lépe lokalizovalo, nebo aby to chytrým "docvaklo", tak jako Tobě.


Přidám další foto pro nápovědu, jinak město je velmi známé a možná mnohý nejznámější výrobek, který z něj pochází, má i doma, nebo před domem. :D
SAM_0295.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Ve kterém středočeském městě takto pomáhají lidem překonat výškový rozdíl?

Nový výtah z Ptácké do Vodkovy ulice
Revitalizace lokality Ptácká, Mladá Boleslav

No musel pomoci přítel Google, v Boleslavi jsem byl jen na autobusovým nádraží ;)

Před domem mám Mitsubishi - škodovku jsem nikdy neměl a asi mít nebudu - doufám :D

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tisknu sa mi slzy do oči,ked citam spravu od teba,napis prosim ta,ako je to z detmi majky,ako je to z tebou,či stihas a si v pohode,dik,posielam pusinku tam hore,pre majku.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Dnes bylo krásně, tak jeden žánrový obrázek bez hádanky.

SAM_3519.jpg
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 18375

Guest
A to já zas hádanku dám - jednu neobvyklou :yes. Jenže, ne proto abych vás potrápil, ale že jsem sám zvědavý co to je.

EDIT: Tak už asi vím, mělo by se jednat o slípku zelenonohou. Co se člověk nedozví ...

P10003351.jpg

Foto nic moc, ale blíž jsem se nedostal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hm, tak tu jsem asi v přírodě ještě neviděl, ale povedlo se mi vyfotit konopku obecnou, když sem zalétla ...

SAM_1847.jpg

SAM_1847.jpg
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Biblosi,
Já už Ti to kdysi napsal, máš si udělat papíry na pilota, pořídit si malé letadélko a přiletět do Slušovic. Styď se, Biblosi, navštívil jsi tolik míst a ve Slušovicích jsi nebyl, to nemůžeš ani umřít.:cool To nikde jinde ve světě neuvidíš co u nás.:D
Papíry jsem dělat nemusel, stačilo Tě odvézt ze srazu a mám splněno. :) Ale chtěl jsem do Zlína na Baťův kanál, ubytování však nebylo v době, kdy jsem to plánoval, tak na pořádnou prohlídku dojde někdy jindy snad.

SAM_4925.jpg
SAM_8205.jpg
 
Naposledy upraveno:
Nahoru