• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení chyb & Chybějící informace

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
rasty tom, pokud nemáš věcný a smysluplný příspěvek, tak piš pouze do témat: pokec či kavárna.
Děkuji.

Nezlob se, ale tady řešíme něco důležitého, čemu evidentně nerozumíš :)
 

DeletedUser40852

Guest
Dragonlady, je vidět, že mimo jsi ty, odpovídal jsem Deynorovi ohledně strážních věží, které už jsou aspoň v nápovědě budov. Jinak do kavárny si zalez sama, protože ty tu neřešíš nic. Jen sem možná nakukuješ. To je vše co zvládneš. Takže tvůj jediný příspěvek je úplně mimo mísu.:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Ze tří stránek, kde by strážní věž měla být, byla přidána jen na jednu, ale dívat už se na ni nemusí.
negative.gif
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
rasty.tom - Momentálně tu právě ty píšeš zbytečně, protože použe narážíš na DragonLady. Zdrž se prosím takových příspěvků.
Shedd - Není lehké najít některé informace, které nejsou na žádné z jiných Wiki, ale pracujeme na tom.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ještě mi chybí diplom z s 32, nikdo z výherců se nehlásí.. pokud někdo někoho znáte, kdo by ho mohl mít, tak sem s ním :)

(mimochodem rasty tom si nevšiml, že je zde v sekci DK WIKI :D , nechápe, že ani nemůže vidět co máme rozpracovaného (na co všechno se "díváme" a co není ještě dokončeno), protože se to uživatelům zobrazí až když to uložíme.. :D
ale no stress, já jsem zvyklá z domova, že se mi děti pletou do rozdělané práce a hlasitě se dožadují pozornosti.. :) )
 

DeletedUser34010

Guest
Z toho si nic nedělej, on asi špatně vidí a považuje tě za obyčejného uživatele fora, to že máš pod nickem Správce wiki nejspíš přehlédl... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Shedd - Není lehké najít některé informace, které nejsou na žádné z jiných Wiki, ale pracujeme na tom.
No toto, jen to napíši vedle a další věcná, jak už i centrála kašle na nováčky.:eek:
Jinak jsem se Tě v předchozím příspěvku zastal, jestli sis nevšiml....
A chápu, když na to prostě každý prdí, tak je to těžké, ale podívej se třeba na bodovou tabulku, i když není, tak support si může na jakémkoli světě založit účet (hlavně že nedávno odešedši správkyně Wiki byla sběratelkou titulů) a hezky si jej „to boost“, stačí mít papír a tužku nebo moderně word a zapisovat čísla jak přibývají body, když roste strážní věž. A neříkej, že to nejde. Jde to a za večer je to zmáknuté.:cool: Ty to dáš!;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Opět dodám pouze to, že na tom pracujeme. Není to však jediná věc, kterou máme na práci a možná se budeš divit, ale jsou i důležitější věci, které mají přednost. ;)

//Bodová tabulka, budovy i technologické stromy jsou aktualizované a mělo by tam nyní být vše včetně strážní věže.
 
Naposledy upraveno:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
je fakt, že možností existuje mnoho, a mnohé informace jsou na dosah,ale nejsou dány všem.. pak to trvá o něco déle..
a hlavně v té kvantitě..
:)

nebojte se procházet odkazy a záložky, sledujte texty, a hlaste případné chybičky :) zpětná vazba je důležitá.
 
Nahoru