• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25922

Guest
Trapně mě to odhlásilo :(

Jako atmoška super..lidi super..suportík hmmmmmmmmmmmmm.. supereeeer :thumb

Kouření ano téma večera, ale mají tam fakt dobrou klimošku a i já jako kuřák amatér co nemá rád zahulíno jsem tohle ustála i s dcerou a ta je fakt hustě proti kouření.
Tak alespoň na zdraví :beer
 

DeletedUser

Guest
Co dodat... podle fotek to vypadá, že tam musela být opravdu výborná atmosféra a já proto velmi lituji, že se sraz konal na druhé straně republiky, kde se dostat je pro mne opravdu velký problém.
Jinak nemohli by jste aspoň na pár fotkách popsat kdo je kdo? Pár lidí už poznám, ale přeci jen by mě zajímalo, kdo je na fotce, protože někdy je to opravdu velké překvapení, když zjistím, že právě na té fotce ja Pan Ořech, protože abych pravdu řekl, tak jsem si ho (tebe) představoval úplně jinak . :)
 

DeletedUser

Guest
imagemg

Parádní fotky :D ,hlavně ty s kozmiczem jak tam hrajem ten tenis :D to jsi tu neměl ani zveřejnovat :)))
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Omlouvám se všem za informaci, kterou jsem zde ještě před konáním srazu uvedl, že na srazu se nebude kouřit a že se bude kouřit venku. Kouření na Spilce povolené bylo.

stocky: To, že si mě třikrát vyřachl v tenise, ještě neznamená, že Plzeň je lepší než K.Vary :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Btw na té fotce co jsi sem dal Biblo, je práve Ořech.


Jo, ale ten tam nekouří, aby to nevyznělo jinak ...

No a to je ten problém, já vůbec nesnáším zakouřené prostředí, ať je klimatizace sebe lepší - mám astma s alergií na cigaretový kouř, takže pro mne by to bylo jako plynová komora. A divím se, že rodiče dětí kuřáky neposlali pryč. Byla to snad uzavřená společnost, nebo ne?

Jinak se též přimlouvám za popisy fotek, aspoň DK team.

Jinak moc prima nápad s těmi tričky měli z Mafie ...
 

DeletedUser7531

Guest
To byl jeden kmen ze světa 14. Mám ten pocit, že to byl nejpočetněji zastoupený kmen na srazu.

Podle fotky jich tam bylo 8, což je na jeden kmen dost....

PS: Chtěl jsem nějaké fotky popsat, ale vyskytla se nemilá chybka, že mi nefunguje daná funkce v té galerii. Takže jediný způsob asi bude ptát se na totožnost přímo zde....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru