• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Imigrace

Garrett

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
33
Upřímně... Kdo založil toto téma musel nějaké půtky čekat, ne? :)
Já bych k tomu jen napsal tolik, že souhlasím s názorem, že pokud se má někde pomáhat a někam dávat peníze, tak je to tam, kde je zdroj problémů. To, co se dělá ted vede jen ke stavbám plotů, hádkám, obvinování a dalším, dle mého názoru zbytečným věcem /a Madarům se mimochodem ani nedivím po tom bordelu, který museli trpět/... A nakonec si nějaký jordánský princ, nebo co to je, který je zrovna jakýsi emisar v osn pro emigraci nebo co, si dovolí rýpat do našeho prezidenta... A je jedno, kdo ten prezident zrovna je /na Zemana mám svůj názor, ale to sem nepatří/. Někdo v takové funkci by měl sakra volit slova. A to jsou přesně ty zbytečné věci...
Mimochodem... Shedd je podle lokace na hradě a je zase zabanovaný? Co to..? :)
 

DeletedUser40852

Guest
Ono těch rejpalů a kritiků je víc, v čele se Šabatovou. Jinak nechápu, že si migranti dovolí naší zemi žalovat u soudu ve Štrasburku. Ještě si budou poroučet jak se o ně máme starat a co jim musíme dát. Když se jim nelíbí co u nás mají tak ať se vrátí odkud přišli.
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ahoj, po delší době.

Vidím, že aktuální téma, které hýbe Evropou se dostalo na D.K.

Upřímně nevím jak moc se změnila pravidla fóra.
Jako přímí účastník kdy sem viděl na vlastní oči co se děje v Chorvatsku a ve Slovinsku.
Raději pomlčím neboť politika na D.K. pokud vím nepatří a já neumím psát tak, aby sem se zalíbil to je o mne známo.

Držme si palce navzájem Češi, Moravané, Slezané, Slováci. :thumb
 

DeletedUser40852

Guest
Rozhodnutí Ústavního soudu, že Policie ČR nejednala správně když zasáhla v případě cizince, který na našem území pobýval nelegálně, byl vyhoštěn a přesto neopustil území našeho státu beru jako výsměch všem slušným občanům.
Stydím se za to, že máme takový Ústavní soud.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Posledních pár příspěvků jsem byl nucen smazat, jednak to není zrovna vhodné téma na zdejší fórum a za druhé to bylo poněkud O.T.
 

DeletedUser40852

Guest
Vzhledem k tomu jak se v poslední době migranti projevují v Evropě, jak si ti chudáčci představují svoje působení tady, pevně doufám, že se už nenajde nikdo, kdo je tu bude vítat a hostit.
 

DeletedUser36641

Guest
Můžeme ale jenom doufat.. Nechápu, jak to někomu nemohlo být jasné.. :)
 

DeletedUser

Guest
Obávám se, že kořeny tohoto problému jsou hluboce (více či méně) zakořeněny v minulosti a vůbec nejde o to, co je nebo není s imigraci někomu jasné...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru