• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Imigrace

DeletedUser40852

Guest
Je vidět Shedde, že tady píšeš jen moudra který si někde vyčetl a kterým naivně věříš, ale o tom, jak se věci mají ve skutečnosti víš velice málo. Je zajímavý, že to co tu napíšu já nebo jiní hráči jsme si dle tebe vycucali z prstu. Jen ty jsi ten nejchytřejší a jen ty máš ty nejvěrohodnější zdroje:D jenže to si o sobě myslíš jen ty:D
 

DeletedUser33829

Guest
Jenom Ty a Keltill, kde jsou ti ostatní?
A co ještě o mně povíš? Dokaž co píšeš. Ale vidím, že už jsi se nejádřil vůbec k ničemu, asi Tvoje zdroje vyschly. :D
Trefné na tom je to, že to co píšeš o mně, co si já myslím o sobě, tak si to myslíš o sobě.:D Víš, nejsem jako Ty.;)
 

DeletedUser40852

Guest
Hned se mi bude líp usínat když jsem obohacen o tvá moudra:D
 

DeletedUser40852

Guest
Útočíš tu na Romy, bezdomovce, prostě celkově sociálně slabé, ale útočit na důchodce Tě štve, a kdo vybere nejvíce nákladů v tom zdravotnictví?:rofl
.

V tomto případě se Shedde opět směješ své hlouposti a jen dokazuješ že o životě nic nevíš. Ano vadí mi útočení na důchodce a ty tu pleteš dvě absolutně rozdílné skupiny.
Důchodci jsou lidé, kteří většinou celý život poctivě pracovali a něco pro naši zemi udělali. Stát se jim za to odvděčil většinou trapnými almužnami-důchody, ze kterých těžko pokrývají svoje životní náklady, proto chodí často i v důchdu pracovat a mnohdy podporují z těchto výdělků i svoje děti s jejich rodinami.
Bezdomovci je skupina lidí, kteří taky často pracovali, ale buď svou vinou, nebo vinou jiných se octli na ulici. Bohužel, život na ulici se jim většinou zalíbil a většina z nich nestojí o žádnou pomoc nestojí.
Cikáni je skupina lidí, která většinou nepracovala a pracovat nikdy nebude. Žijí z dotací praujících a to z různých sociálních dávek a podpor a často se mají líp jak ti co pracují.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to je tady komedie, poslední 2 příspěvky ze 3 tu nemají ani okrajovou souvislost s tímto tématem a jedná se jen o stupidní ataky, a poté co jsi se vyspal, tak ses rozhodl ukázat mojí hloupost tím, že tu opíšeš to co jsem tu psal já a pajclin1 a co se z toho selským rozumem odvodí. Tím jsi dokázal zcela přímočaře svoji hloupost. Tak teď se směji z plných plic.:rofl Takhle jsem se tu nepobavil nějaký ten pátek už.:great
A já si do těch důchodců zase rýpnu.:D
[SPOIL]Poctivě pracovali. To už u jiné skupiny psal Keltill. Chlapci, příště by to chtělo poctivě pracovali svýma rukama v potu tváře.:thumb Ti pracovali tak poctivě, že nejdříve plnili plány pro sebe a svoje děti, pak zase poctivě pracovali v dalším hospodářském systému, také pro sebe a svoje děti, a jak to že je země tam, kde je?:scratch No jo, úspěch má mnoho tatínků, neúspěch je sirotek.:) Na ČT 24 krásný pořad chodil, nevím jestli ještě chodí, Zprávy před 25 lety, ti co to nezažili, ti co to nesledovali na ČT 24 a ti co rychle zapomínají jako rasty.tom, tak pro ně je ještě youtube, kde je spousta zpráv, jak ti dnešní důchodci poctivě pracovali, v pracovní době chlapi vysedávající v hospodách, ženské v nákupních obchodech, opravdu poctivost většiny pracujích každým coulem. Upřímně musím říct, že se mi tyto reportáže líbily, protože takové dnes už v televizi člověk neuvidí, a kdyby to byli jednotlivci, nebyly by o tom reportáže. Ale dnes neříkám, že je to jiné, v létě jsem po noční potkal ráno v obchodě člověka, který měl v tu dobu pracovní dobu.

Důchodci mají almužny? To je přece relativní.:cool Ale mají nízké důchody v průměru, ale jak víme od Keltilla, tak nízké příjmy mají i někteří pracující a ti podle důchodové reformy ze svých almužen by měli platit almužny současným důchodcům i sami sobě (argument, že důchodci si na důchod vydělali je naprosto stupidní, protože nic takového není pravda a takhle ten systém nefunguje ani nefungoval). A další skutečnost, stačí si zjistit v kolika letech odcházely ženy se dvěma dětmi narozené ve čtyřicátých letech, počátku padesátých let do důchodu, do toho si zjistit jak se prodlužuje věk dožití a kolik se v půrměru dožívají, a člověku vyjde, že každá druhá taková důchodkyně stráví v důchodě čtvrt století, i nějaký ten rok navíc, doba stejně dlouhá, možná i lehce delší, než jak já jsem dlouho na světě. To by všechny předchozí generace i budoucí můžou jen závidět, to se dnešním mladým holkám nepoštěstí, ať by měly odejít v důchodu v 72 letech, nebo v 65 letech, kam to chce současná vláda snižít, v obou případech by to muselo znamenat, že by se délka dožití žen dostala v tomto století přes devadesát let, v prvním případě skoro ke stovce.

Napsal jsi mi tu před časem, že se mám zeptat babičky. Před dvěma měsíci na mě vyrukovala, že dnešní mladí nic nezažili, tak jsem se ptal co zažila ona, odpověděla válku, americké bombardéry nad hlavami, děla rudoarmějců postavené na zahradě a střílející na zabarikádnované Němce na kopci půl až tři čtvrtě daleko, útrapy. Tak jsem jí odpověděl, že letos odcházejí chlapi do důchodu ročník 1952, ženy ještě mladší, takže jestli si nevšimla, tak už tu jsou důchodci co zažili to prd co ti mladí.

Minulý týden u pajlcina v kmenu byly příspěvky o tom, že mladí mají bojovat, a že ze Sýrie chodí do Evropy jako uprchlíci a něco o Třetí světové. Nevyjádřil jsem se k tomu tam, ale zatáhnu si to sem, protože v létě jeden člověk o rok starší jak pajclin1 tak nějak machroval, že byl na vojně. Já tohleto machrovaní na současné mladé kluky ohledně vojny fakt miluji. Tak jsem mu řekl, že já jsem zrušení základní vojenské služby roku 2005 nijak neovlivnil, a že ji rušit ani nemuseli, když tu pak každé volební období vyhrožují jejím zavedení, nejdříve Vondra, který má modrou knížku, že když tu nebude radar USA, teď současná vláda připravuje pro ročníky 1999 a mladší odvody a to i pro ženy (osobně si myslím, že to je takový test vlády, jak se mladé generaci chce bojovat na určitou dobu a podle toho budou postupovat dále a možná tu vojnu znovu obnoví). Dále jsem mu řekl, že kdyby tu byl můj otec, tak by mohl machrovat na něho, že on byl na vojně 2 roky a byl doma jen 20 dnů, za to vy jste byl určitě za ten rok doma častěji, a kdyby tu byl praděda, tak ten by vás všechny poslal do kelu, že ten šel na frontu a to vojna je jen procházka růžovou zahradou.

Pajclin1 to píše velice pěkně, že současným mladím nic nezávidí, a já věřím, že kdyby došlo na nejhorší scénář, že všichni machři co byli na vojně a mají z toho dodnes následky, půjdou do války bojovat v první linii a jako vždy s heslem na rtech za nás a naše děti.:great A žádné zástupy lejster, že mají zdravotní problémy. Dvojitý klystýr všechny vyléčí. Jestli se tu dnes vyhrožuje odvody, válkami, dokonce stát chce verbovat i mladé holky, tak ty staré vojny, když většina těchto lidí dnes už bez ohledu na brannou povinnost bojovat nepůjde, to není k smíchu, to je na facku.:pardon

Mohl by si každý pamatovat videoklip starý 5 let Přemluv bábu, který natočili Marta Issová a Jiří Mádl na podporu pravice, a kde nevybíravě kritizovali důchodce. Sice mě Issová nakonec pobavila i tím, že volila zelené, což není zrovna partaj, které by tím klipem dělala reklamu, to bylo pro jiné strany, ale na stranu druhou se mi od ní líbila věta, že mládí je takové, jak si jej stáří vychová.

Kdo je bez viny, ať hodí prvním kamenem, a kdo po mně kamenem, já po něm kalašnikovem.[/SPOIL]

Abych se dostal přímo k tématu, tak včera mimořádně zasedala Poslanecká sněmovna k imigrační vlně, skoro celý den to přenášela ČT 24, díval se někdo?
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde máš pravdu, doma tě vůbec nevychovali.
Doufám že jsi babičce řekl, že celej život nic nedělala a že pracovní dobu trávila po obchodech. A nezapomeň ji taky říct, že její generace se jen flákala. Viděl jsi to přece v televizi:-D:-D
 

DeletedUser33829

Guest
Tak překrucování na to jsi expert.:blush

A ty běž říct Romům to co tu o nich píšeš, když jsi tak chytrý.:rofl
 

DeletedUser40852

Guest
Co jsem překroutil??? Ty jsi to snad nenapsal?? Nebo ani nevíš co píšeš??? A neboj, já to cikánům klidně řeknu. A tobě doporučuju abys konečně vyšel taky jednou ven mezi lidi, abys konečně viděl jak normální lidi žijou, pak bys tu přestal psát ty svoje nesmysly.
 

DeletedUser33829

Guest
To byla reakce na to jak poctivě pracovali. Každé malé dítě ví, že se 40 let flákali a někteří flákají dodnes.:p

Odpovídám Ti stejně stupidně, jak píšeš. Co to je poctivě pracovat? Někteří se nadělali hodně, někteří i do pozdního věku, někteří méně, někteří ještě méně a někteří i kradli, někteří méně a někteří se rozjeli po revoluci. Svět není černobílý a důchodci nejsou chodící andělé Nachytaní lidé v hospodách a v obchodech během pracovní doby jsou také nesmysly, co?:D Píši stejně zjednodušeně na to Tvoje černobílé vidění světa.

Romům nic neřekneš, protože jsi na to stejně dobrý jako na psaní.

S kým jsem či nejsem v kontaktu, koho potkávám Ty nevíš nic.

Jaké nesmysly? Já reaguji akorát na Tvoje nesmysly, protože na to už se jinak reagovat ani nedá. Buď tu máš bezpředmětné příspěvky, které s imigrací nesouvisí ani okrajově anebo napíšeš něco co už tu zaznělo a mezi řádky každý ví a to jsou ty Tvoje trumfy.:D
 

DeletedUser40852

Guest
O důchodcích si tady začal psát ty, já jen reagoval na tvůj příspěvek. A je vidět, že vůbec nemáš přehled o čem píšeš. Lidi se tu 40 let flákali a pak jsi přišel ty a začal pracovat:-D:-D
 
Nahoru